dosežki na forumu

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
zakaj pa ne obstajajo dosežki kot so brisani prispvki? revno prejle je bil brisan moj prvi prispevek in nobenega dosežka glede tega. ziher bi endvatri bil vesel take statistike. me prav zanima če je prvi po brisanih prispevkih.
lahko bi dodali še preživete dneve v banovcih kot dosežek
prvi.png
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
zakaj pa ne obstajajo dosežki kot so brisani prispvki? revno prejle je bil brisan moj prvi prispevek in nobenega dosežka glede tega. ziher bi endvatri bil vesel take statistike. me prav zanima če je prvi po brisanih prispevkih.
lahko bi dodali še preživete dneve v banovcih kot dosežek
Poglej priponko 27436
Kameleon pač briše tisto kar mu ni povšeči, hkrati pa nam očita brisanje. Mene potem ko me pobriše, ponavadi še blokira za nekaj dni.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

S to idejo se pa globoko strinjam.
Če se zadeva briše, se naj tudi objavi, zakaj se je brisala. Sicer ni vzgojna.

Tudi banovci bi smeli obstajati javno razobešeni. Naj jih vidimo vsi ki imamo pravkar čas. Tisti ki si jih je pa privoščil, bo pa tudi vedel, kako naslednjič zopet iti zastonj v toplice :cheer: .
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
O tem....

EDIT: zgornji post Peter Klepec je bil vmes editiran.....zato da bi moral odgovorit na sprenevedanje.....povprečno inteligentni uporabniki (in na gor!!!) boste razumeli ;)
 
Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
Ne samo jaz...ampak vedno večje število alteruporabnikov te iz dneva v dan prosi da bodi bolj normalna.....pa....... ;)
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
Ostaneta z jagababo tukaj če se vsi ostali preselimo na drug forum? Obljubita?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.569
278
113
Ostaneta z jagababo tukaj če se vsi ostali preselimo na drug forum? Obljubita?

ja sej dejansko bi si res lahko naredili svoj forum, kjer boste/bojo pisali lazi brez pojasnil in jim slepo verjeli in ponizevali in zalili drugacne in drugace mislece. Tak forum, brez nasprotnega mnenja, kjer bi vsi samo kimali.

Dejte prosim, ga narest. Podforum, zaklenjen. in vsaka tema ki preide po 5 normalnih postih na predrkavanje o levih/desnih, rdecih/belih, kapitalizem/komunizem, LGBT, ipd se naj seli tja, kjer boste lahko izlivali ves svoj gnev, brez drugace mislecih.

Pa da vidimo kako bi alter potem izgledal.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
Pa saj komot to spam kotiček pokriva.... Ampak tja nobenmu ne prdne da bi objavlu...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
msenjur vse to sem že implementiral.....zaklenjeno spamkanto...tudi možnost izključitve glavnih spamerjev v temah sem uporabil.....

In najbolj glasni proti temu so bili ravno te katerim so bili te ukrepi namenjeni (še ti si glasno sodeloval v razpravah.....sedaj bi bil pa pameten......LoL)...
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
msenjur vse to sem že implementiral.....zaklenjeno spamkanto...tudi možnost izključitve glavnih spamerjev v temah sem uporabil.....

In najbolj glasni proti temu so bili ravno te katerim so bili te ukrepi namenjeni (še ti si glasno sodeloval v razpravah.....sedaj bi bil pa pameten......LoL)...
Problem pri tebi je, ker banaš in brišeš samo nas spemerje iz enega pola, tiste iz drugega pa ignoriraš in jim celo pomagaš. Zato je ideja vašega kimavskega zaprtega dela foruma najboljša.