Dormeo in nepremočljiva prevleka

sad

Guru
24. avg 2007
20.524
9.217
113
Nameravamo kupit Dormeo jogi za ta malo, pa ker vedno nekje spusti, bo potrebno dati čez nepremočljivo prevleko.
Kolikor sem bral naj bi Dormeo potreboval zračenje, sicer zgnije, pa me zanima, če bo stvar špilala. Namreč spodaj ni lesena deska, temveč so letve, tako da tam bo dobil dosti zraka, je pa res, da zgoraj ne bo šlo skozi. A bo to špilalo, ali bolje, da pogledamo za čim drugim? Mislili smo pa nabavit Memory 12+2.
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Pa ne pozabi tudi primerno zdraviti vzroka in ne samo posledice...


Pediater, psiholog, eventuelno par tednov zvečer tabletke ADH-ja, da vzpostavi normalen nočni ritem izločanja...
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Seveda, pediatrija is all about tople besede in optimizem...
smirk-1.gif


Če je močenje postelje dolgotrajno in trdovratno, je potrebno razmišljati, da ne gre zgolj za psiho.


Bolje par tabletk ADH-ja, oziroma diagnostika sečil, kot pa sošolkam pri telovadbi razlagat, zakaj ima pri 15ih letih še plenice.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.524
9.217
113
Hvala vsem. Ta mala še 2 leti nima, tako da zaenkrat ni pretirane krize glede močenja
wink-1.gif
. Se mi zdi, da ima še nekaj časa, da to poštima, preden bo potrebna panika in kakšnih hujši ukrepi.
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Če je tako, potem še res ni prav nobene panike...

Sicer pa imajo pediatri en kup raznoraznih for za te zadeve. Večinoma psihološki prijemi (npr. dnevnik lulanja, ki ga otrok sam izpolnjuje) in podobno.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.524
9.217
113
Fajn, ker sicer sem sam precej striktno proti tem in onim ''tabletkam''.