Doplacilo za premalo placano postnino

Primzi

Fizikalc
1. sep 2007
1.025
92
48
Za posiljko iz Nemcije (vrednost cca 30 Eur) mi posta zahteva, da doplacam skoraj 16 EUR, ker je posiljatelj napacno deklariral tezo kot blagkovno posiljko (do 1 kg), paket pa je tezak 2.1 kg. Pravijo, da bo posiljka unicena ce ne prevzamem, saj ni placana postnina posiljatelju nazaj v tujino.

Imate kaksne izkusnje s tem?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Pred leti sem moral plačati dvojno razliko, da so mi izročili pošiljko. Ne vem pa, kako je v današnjih časih.
 

Primzi

Fizikalc
1. sep 2007
1.025
92
48
Tu je bilo cca 5 Euro porto postnine (kazen) + razlika.

Zanima me se nekaj, ali se da v Sloveniji poslat paket tako, da postar ali DHL pride iskat na dom. Koliko to stane?

Stari starsi, ki so brez avta. morajo poslati malo tezji paket (10 kg) , ampak jim je do najblizje poste skoraj 10 km in ne morejo nosit, in nimajo avta. Voziti se tja in nazaj z avtom na drug konec Slovenije pa je pri sedanjih cenah goriva nerentabilno,
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
Tu je bilo cca 5 Euro porto postnine (kazen) + razlika.

Zanima me se nekaj, ali se da v Sloveniji poslat paket tako, da postar ali DHL pride iskat na dom. Koliko to stane?

Stari starsi, ki so brez avta. morajo poslati malo tezji paket (10 kg) , ampak jim je do najblizje poste skoraj 10 km in ne morejo nosit, in nimajo avta. Voziti se tja in nazaj z avtom na drug konec Slovenije pa je pri sedanjih cenah goriva nerentabilno,
eurosender
 

Grestr

Fizikalc
Izključen uporabnik
6. jun 2016
495
142
43
Za posiljko iz Nemcije (vrednost cca 30 Eur) mi posta zahteva, da doplacam skoraj 16 EUR, ker je posiljatelj napacno deklariral tezo kot blagkovno posiljko (do 1 kg), paket pa je tezak 2.1 kg. Pravijo, da bo posiljka unicena ce ne prevzamem, saj ni placana postnina posiljatelju nazaj v tujino.

Imate kaksne izkusnje s tem?
Si pošiljatelja obvestilo?
Ker ce gre za nakup, naj se kar on jebe s tem. Ti pac zahtevas da dobis naroceno placano na naslov ki si ga navedel
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new