Dončič - NBA

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.633
142
63
Sojenje pa tut...obup

Svaka čast fantje, so me lepo presenetil. Toby "slovenac" je lepo oddelal svoje.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
A je kej možnosti, da bi še Gogi igral na OI?
Menda NE.
Zanimovo, v preteklosti se mi ni zdelo, da je Luka neki posebnega dober. (razen, da je dobr strelec) Sm bil bolj nekega mnenja, da so drugi nasprotniki hudo slabi. Ampak, zdej sm pa se prepričal, da tudi če mu trije ovirajo met ali ga zaustavljajo, mu ne morejo enostavno NIČ. Mali velikan je hudičevo dober. In kot je že nekdo rekel, ostali reprezentanti so z njem v igri 50% boljši, kot pa če ga ni. (mogoče še več) Po EP sem bil mnenja, da je lahko reprezentanca dobra, če ima samo dva zelo dobra košarkarja od dvanajstih. Zdaj je pa Luka dokazal, da je že eden dovolj, če so tud drugi tud za "akcijo".
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
#77 je pošolal že marsikoga in ga še bo, sam se mal bojim, da tempa na OI ne bo zdržal ali pa da ga bo nasprotnik poškodoval.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Malo me skrbi, ker je mentalna stabilnost ostalih igralcev preveč odvisna od njega. Ko ga ni na igrišču, nekako nimajo iste samozavesti. Drugače pa kapo dol za briljantno predstavo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Dončić presegel Američane in izboljšal Anthonyjev rekord
O tem, kako sijajna je bila Dončićeva predstava, pa veliko pove tudi naslednji statistični podatek: košarkar Dallasa je sam dosegel več točk, kot jih je v nedeljo proti Franciji zmogla celotna prva peterka Američanov. Damian Lillard (11), Zach LaVine (8), Kevin Durant (10), Draymond Green (2) in Bam Adebayo (12) so jih skupaj dosegli 43.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony