Dončič - NBA

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Že celo sezono igra boljšo obrambo. Zdej je pa še napad zlaufou. Če si kita si kita. Pa tud če bela.

Aja Brookyln Nets :rolleyes::valjamse:
Prou upam da fejlajo s takimi butastimi trejdi
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
Aja Brookyln Nets :rolleyes::valjamse:
Prou upam da fejlajo s takimi butastimi trejdi

Rockets: Victor Oladipo, Dante Exum, Rodions Kurucs, 3 BKN first-rounders (22, 24, 26), 1 MIL first (22, unprotected), 4 BKN 1st round swaps (21, 23, 25, 27)
Nets: James Harden
Pacers: Caris LeVert, 2nd-rounder
Cavs: Jarrett Allen, Taurean Prince

In imajo sedaj tri take, ki rabijo žogo. Oz. dva, Kyrie se še ni odloču a bi sploh igral košarko letos :D
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Dončića izžvižgali lastni soigralci


Luka Dončić je imel globoko v tretji četrtini srečanja s Charlotte Hornets, ki ga je Dallas dobil s 104:93, priložnost za spektakularen zaključek hitrega protinapada, a se je, namesto da bi žogo pošastno zabil skozi obroč, odločil za polaganje. Umirjen zaključek akcije med njegovimi soigralci ni požel prav velikega navdušenja. Namesto da mu zaploskali za ukradeno žogo in doseženi točki, so ga nagradili z žvižgi in navzdol obrnjenimi palci.


Dončić v ligi NBA ne slovi ravno po atraktivnih zabijanjih, kar pa ne pomeni, da tega ni zmožen. Tudi sam se zaveda, da odriv in eksplozivnost nista njegovi najmočnejši prvini, zaradi česar se je v preteklosti že šalil na svoj račun. Lani je denimo objavil posnetek zabijanja iz časov, ko je bil še košarkar Real Madrida. "Ko sem še skakal," je pripisal.

Ne skače kot črna kita, to že dolgo pravim.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.402
4.506
113
Spet nekulturen izpad. Ampak takšne ste ovce.
Vsak tvoj izbruhek tukaj je nekulturen in žalitev za tiste, ki sodelujejo v temi. Oglasiš se le, ko lahko napišeš kaj slabega in iščeš vsako najmanjšo neumnost. Si popolna smet od človeka in že zdavnaj goden za trajni izbris. Slovenci imamo enega top košarkarjev na svetu, ki vedno znova navdušuje in ga je užitek gledat, ti pa znaš izključno samo pljuvat, ker misliš da si tako nekaj posebnega. Smet.
 
  • Všeč mi je
Reactions: XXXL in ishtar007
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Vsak tvoj izbruhek tukaj je nekulturen in žalitev za tiste, ki sodelujejo v temi. Oglasiš se le, ko lahko napišeš kaj slabega in iščeš vsako najmanjšo neumnost. Si popolna smet od človeka in že zdavnaj goden za trajni izbris. Slovenci imamo enega top košarkarjev na svetu, ki vedno znova navdušuje in ga je užitek gledat, ti pa znaš izključno samo pljuvat, ker misliš da si tako nekaj posebnega. Smet.

Zdaj pa pišeš o Dragiću?
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.344
1.716
113
To je res tista najbolj bedno bedno bedni način za pumpanje lastnega ega.

Se pravi:
"Grem v debato o temi ki me ne zanima in vsem tam bom dokazal kakšni debili so s tem jim bom posral debato s svojim kozlanjem po temi ki jim je ljuba."

Sprašujem se kaj je motivacija za tem.
Se zvečer pogleda v ogledalo in si reče: "Kakšen uspešen dan. Vsi mislijo da sem totalni kreten."
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007 in Pepe

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.402
4.506
113
To je res tista najbolj bedno bedno bedni način za pumpanje lastnega ega.

Se pravi:
"Grem v debato o temi ki me ne zanima in vsem tam bom dokazal kakšni debili so s tem jim bom posral debato s svojim kozlanjem po temi ki jim je ljuba."

Sprašujem se kaj je motivacija za tem.
Se zvečer pogleda v ogledalo in si reče: "Kakšen uspešen dan. Vsi mislijo da sem totalni kreten."
Ne, on misli, da je boljši od vseh. Narcis, ki izpade dobro le pred domačim ogledalom. Klasični slaboumni idiot za vse ostale. Verjemi, da je v živo čisto tih in priden psiček.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.713
2.008
113
za šankom
Rockets: Victor Oladipo, Dante Exum, Rodions Kurucs, 3 BKN first-rounders (22, 24, 26), 1 MIL first (22, unprotected), 4 BKN 1st round swaps (21, 23, 25, 27)
Nets: James Harden
Pacers: Caris LeVert, 2nd-rounder
Cavs: Jarrett Allen, Taurean Prince

In imajo sedaj tri take, ki rabijo žogo. Oz. dva, Kyrie se še ni odloču a bi sploh igral košarko letos :D

Se mi zdi da je indiana z lavertom še največ pridobila, oladipo je steklen za Brooklyn pa škoda besed, Kyrie pa v Atlantic Cityu od jutra do jutra