Dončič - NBA

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
jaz se bojim da bo hudo pošolan, črni atleti skočijo do gornega roba table, banane bo fasal, da bo peklo

bo pa nba pravi pokazatelj, da ni nič vreden :)

mi je padla v oko ta debilkotova izjava s prve strani.

Danes sicer razen 3. četrtine bolj tako tako tekma, ampak meni je ta NBA čisto negledljiv. Bomo playoffse gledali, ker to sprehajanje gor in dol ni ničemur podobno.
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.543
36
48
44
No, nekaj obrambe je na cajte bilo. Res pa da trojke šutirajo, ko mi na rekreaciji :)
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Saj kako pa je dejansko igrat obrambo proti agilnim črnuhom je pa druga zgodba. Če gledaš fizične predispozicije in tehniko npr Hardena dejansko ugotoviš, da ga lahko zaustavljajo samo z grobim prekrškom (kadar mu gre). Ko ni učinkovit pa samo pomeni, da ima slab dan, ne pa da je bil dobro pokrit oz zaustavljen. Sem umiral od smeha včeraj, ko je naneslo, da je Bobi pokrival Jamesa.. :valjamse:
 
Nazadnje urejeno:

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Obramba se igra šele v drugem delu. Igra je pač prilagojena Američanom (gledalcem). Je pa res igra v NBAju precej bolj čista, brez nekih "umazanih" favlov, kot v Evropi. Ne vem, se morda bojijo kakšnih tožb, če bi se komu kaj od "glavnih" zgodilo, ker so itak verjetno vsi mastno zavarovani...?
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Lahko je igrat obrambo če imaš četrtine po 10min in dve tekme na teden. V NBA pa preprosto v rednem delu ne morš energije porabljat za preveč obrambe
 

first1

Fizikalc
19. mar 2018
286
130
43
Tole je zgledalo super, druga postava grizla na polno, v zadnji četrtini so jih pregazili, padalo je od vsepovsod, bilo bi zlahka +20, če ne bi Minnesota nasula 17 trojk ob 45% metu za 3, kar se bolj redko zgodi, kot se tudi Luki redko da meče 1/8 za 3pt.

Bi pa jst malo omejil tele low % mete Dallasa, unicorn, sploh iz polrazdalje, po možnosti še iz obrata je katastrofalen %. No pa tudi Luka bi lahko malo manj za 3 metal, sploh ker je sicer v ekipi toliko vrhunskih šuterjev - J.Jackson in S. Curry, ki imata okoli 44% 3pt, recimo S. Curry je tudi že prehitel brata po % meta za 3. Luka pa prodori, izsiljevanje osebnih, asistence, pa manj chata s sodniki.
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69

DuCoM

Pripravnik
4. mar 2019
52
26
18
Luka veliko pridobiva na mišični masi zato se je malo pokvaril občutek za mete.Kot vidite ima veliko prekratkih metov,vse to je posledica kviftanja.
To lahko traja tudi leto ali dve.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

first1

Fizikalc
19. mar 2018
286
130
43
Dallas gre letos do konca. Zdej se smejte temu, 21.6.2020 pa boste jokali, da niste stavili vsaj par 10 eur. :)