Dončič - NBA

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.435
4.540
113
Čak malo, Prevc je prinesel "prstane" in dejansko bil 1A na svetu tako na papirju kot v praksi.

Dončić je še trenutno daleč od tega...
Torej si Prevca pljuval vsa leta dokler ni v eni sezoni uspel pobrati orla in skupno zmago, tisto leto si zanj navijal, sedaj pa spet pljuvanje naprej.
Enako pri vseh ostalih, pljuvanje, ker ti kita ne paše, ko pa nekaj osvojijo so pa carji.

Prava smet od človeka.
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Torej si Prevca pljuval vsa leta dokler ni v eni sezoni uspel pobrati orla in skupno zmago, tisto leto si zanj navijal, sedaj pa spet pljuvanje naprej.
Enako pri vseh ostalih, pljuvanje, ker ti kita ne paše, ko pa nekaj osvojijo so pa carji.

Prava smet od človeka.

Napačno sklepanje. O Prevcu po zatonu ne pišem več, to je pač specifika skokov.

Bolj pravilno je, da napišem, da sem ga spremljal, ko je zmagoval. Bolj sem takrat pokomentiral Tepeša, ki zaplezal globus našemu.
 

Anubis

Fizikalc
4. nov 2007
516
97
28
Ženska smučarija in odbojka sta že dva takšna športa, sploh odbojka (ženska), ki ni vredna vklopa televizije.

Je pa le neka razlika se spustit po letalnici, kot metati gumo na obroč.

Evo, imam predlog. Dajmo se enkrat dobit poleti na Fontani in boš lahko dokazal na mivki proti dvema igralkama (obe pod 180 cm) iz 2. OL, da ženska odbojka ni vredno vklopa TV. Pa žensko mrežo ti bomo spustili dodatnih 5 cm, da boš lažje v meter pa pol zabijal, ko že brez težav do košarkaškega obroča skočiš.:valjamse: Jaz ti dam maks. 5 pik v dveh setih do 21. ;)
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Evo, imam predlog. Dajmo se enkrat dobit poleti na Fontani in boš lahko dokazal na mivki proti dvema igralkama (obe pod 180 cm) iz 2. OL, da ženska odbojka ni vredno vklopa TV. Pa žensko mrežo ti bomo spustili dodatnih 5 cm, da boš lažje v meter pa pol zabijal, ko že brez težav do košarkaškega obroča skočiš.:valjamse: Jaz ti dam maks. 5 pik v dveh setih do 21. ;)

Zdaj ti bom pa tak rekel. So me nekoč provocirali v podobni smeri pri košarki (babe) trenirani osebki, pa sem rekel ok pa dajmo ena na ena.
21:0 je bilo, v drugo pa sem pustil piko dve...

Za odbojko pa bo težka, ker tam ni 1:1 :) je pa že dolgo nisem igral, to je blo za pičke lovit po otoku, za drugo odbojka tudi ni, razen če si drugače orientiran, ker da se po vsaki piki tipi po ritkah trepljajo in objemajo pa tudi ni za gledat.

Lahko kak tenis raje, bo solzno :)

To so iste zgodbe kot v tenisu, ko sta williamsovi utrujali, pa se je našel nek zakajeni igrač in ju pospravil, da se je kadilo.

Braasch was described by one journalist as "a man whose training regime centred around a pack of cigarettes and more than a couple bottles of ice cold lager".[2] He nonetheless defeated both sisters, playing a single set against each, beating Serena 6–1 and Venus 6–2.[3] Braasch was thirty years old at the time, while Venus and Serena were seventeen and sixteen, respectively.

Malo je skadil in pirček, potem pa je skadil paro ven...
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.435
4.540
113
Zdaj ti bom pa tak rekel. So me nekoč provocirali v podobni smeri pri košarki (babe) trenirani osebki, pa sem rekel ok pa dajmo ena na ena.
21:0 je bilo, v drugo pa sem pustil piko dve...

Za odbojko pa bo težka, ker tam ni 1:1 :) je pa že dolgo nisem igral, to je blo za pičke lovit po otoku, za drugo odbojka tudi ni, razen če si drugače orientiran, ker da se po vsaki piki tipi po ritkah trepljajo in objemajo pa tudi ni za gledat.

Lahko kak tenis raje, bo solzno :)

To so iste zgodbe kot v tenisu, ko sta williamsovi utrujali, pa se je našel nek zakajeni igrač in ju pospravil, da se je kadilo.



Malo je skadil in pirček, potem pa je skadil paro ven...
Na jeziku si ti marsikaj. Predvsem internetni sralček.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.435
4.540
113
“NBA announces that Luka Doncic is Western Conference Player of the Week.”

Pa kako pi*** ce tu na alterju berem, da je za en klinc tale Luka.
Bedak mode on: prazno nabijanje statistike v ligi brez obrambe, vse je komerciala. Nagrade so brezveze, štejejo le prstani in on nima vsaj sedmih pri že visokih 21. letih. Raje imam črne kite. Bedak mode off.