Dončič - NBA

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.438
4.545
113
Energija je prava, samo da ne bo poškodb... Drgač pa imajo veliko šanso, da pridejo do želejega prstana.
Užitek gledat to kemijo na parketu.
Po moje nimajo šans za prstan še. Že prva runda proti Clippersom bo zelo težka. Iz nje bodo prišli 100% poškodovani, potem pa je na vrsti Denver, ki ga v 7 tekmah ne bodo premagali.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.084
854
113
Po moje nimajo šans za prstan še. Že prva runda proti Clippersom bo zelo težka. Iz nje bodo prišli 100% poškodovani, potem pa je na vrsti Denver, ki ga v 7 tekmah ne bodo premagali.
Ja, se strinjam. Poskodba se ne sme zgodit pa bo ok. Za prstan letos se meni laiku dozdeva, da le se niso dovolj zreli. Je pa ok, igra tece, super akcije, skratka vsako leto mal bols - uptrend.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.289
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Sn ravno hotel napisati: “Kam se vam mudi s temi Clippersi - sta še dve tekmi do konca, mogoče jih še prehitijo …”.

Še dobro da tega nisem javno napisal …
 

Ador

Majstr
7. avg 2019
562
298
63
Mislim da je Cuban malo zaljubljen v Dončića pa s tem ne mislim nič slabega. Ali ima pa res dobre stratege/svetovalce ker je že pred draftom naredil vse da ga je pripeljal v Dallas. Ajton mislim da je bil takrat prvi izbor pa vidimo kje je sedaj, bil je tradean v Portland. Pa tudi Young ni dal tistega rezultata do sedaj kar se je pričakovalo od njega.