[Dogodek] Maraton Siddharte

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.530
168
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
ne, med Na soncu je bil Skočir zraven in je full dobro izpadlo... do mojih fotk pa še čisto malo manjka.
grin1.gif
so v obdelavi.

zanimivo je bilo to, da sem sam slišal, od enega res zmedenega varnostnika, da itak na tribune ne smem, pa da ne smem sploh bit v zaodrju, pa all access prepustnico sem imel...
tongue-1.gif
potem sem izvedel od drugih varnostnikov, da lahko gremo kamorkoli v dvorani, le pod oder gremo lahko samo all access oz. fotografi z s FOTO prepustnico, in sicer ob komadih, kjer so zraven gostje na odru.

me zanima, kaj je Ares kaj ustvaril... Ares, si kaj ustvaril. saj po moje, če bi bil prve 3 komade zraven, bi bilo popolnoma vseeno, če bi bil. meni so med prvimi tremi komadi uspele vsega 3 fotke...
tongue-1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
jebeštrga ustvaril
crazy1.gif

varnostnik mi ni dovolil mojga fotkiča v dvorano nest....ok, ok, sej res, da je objektiv 70-200 f2.8 malo večji od ostalih, sam [censored] no, kako pa nej pol normalno slikam brez zooma
crazy1.gif


od mene ni nič, ker sem moral fotkič lepo nest nazaj v avto
uf-1.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.530
168
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
samo zanimivo, na eni od slik se vidi enega modela (to je ravno tista slika, ko sem pravil, da mi jo je kolega fotograf zašuštral, vidi Canon 70 - 200...
grin1.gif
belror.press

jah, si pa vsaj lepo v miru užival v koncertu, še jaz sem, pa sem delal.
grin1.gif
 

mhmm

GIFtedALTER 08
22. jul 2007
2.370
0
36
Citat:
Uporabnik NobodyImportant pravi:
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:

med Od višine se zvrti, kjer je v pesmi premor, je Tomi vse v parterju prosil, da počepnejo, in ko jim da znak, ko začnejo naprej igrati, da skočijo v zrak.


Hehe
cheer.gif
dobre fore ja tole,jih je mel že na RH turneji.
To je od Slipknot fora za komad Jump the fcuk up. Sam za info.
smirk-1.gif
 

Freak

Pripravnik
19. sep 2007
522
0
16
10 000 dvomim,da bi jih sparvl v tisto dvorano. Tko,da tut sam mislim da okol 6 000,ce ne vec
cool-1.gif


Mi je bil pa koncert kr usec. Sam ozvocenje je biu bl u kurcu.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.530
168
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
naj te glede ozvocenja popravim - ozvocenje je bilo zelo dobro, sploh za slovenske razmere. glasnost je bila ravno prava. ce ze gremo v tehnikalije, potem lahko povem tudi, da sem sam zaznal celo raslicne stile zvoka, ki so bili znacilni recimo za vsako plosco posebej. recimo od tistega bolj hrescecega pravega rock zvoka, do recimo tistega ze tezkometalnega zvoka. no, to vsaj kar se kitar tice, no. ker Apokalipsa se mi je, vsaj po kitarski plati mocno razlikovala od recimo Pot v X ali T.H.O.R.-a oz. skladbe Rave, ki sta obe precej metalsko obarvani.
kar pomeni, da je moralo ozvocenje biti kar na nivoju, ce sem zaznal te spremembe.

kar se tice pa folka. ne vem, sej mogoce jutri celo sliko, narejeno na zahodni tribuni pripopam, od koder se lepo vidi, koliko folka recimo je bilo, ampak mislim takole: na tribune spravis recimo max 6000 ljudi, ce so vsi en preko drugega. glede na to
smile-1.gif


to bi bilo moje mnenje.
smile-1.gif
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.203
2
38
40
Trzic
luka.rener.info
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:
nope, nisi bil ti. pa sej ni važno, zarad ene slike se pa res ne bom sekiral, mar ne.
grin1.gif
Mah ponavadi pazim, da ne skacem pred objektive, ampak kdaj se pa tud nardi. Sploh ko je kaj zanimivega in je treba hitro pofotkat.
 

Freak

Pripravnik
19. sep 2007
522
0
16
Okol ozvocenja ne bom popustu :p
grin1.gif

Veliko kitarskih solotov se sploh ni slisal tkok bi se mogl. Celo Tomi sam je sel 1x tja na stran,pa unim kazat,da naj "dvignejo" zgok kitare. Pa k je una pela etna,se je tut najprej ni nc slisal,pol se jo je prevec slisal,pol pa normalno
smile-1.gif


Drgac pa fajn koncert,ja.