Dodajanje sadja v pivo

joorn

Pripravnik
15. feb 2015
168
2
18
Danes sem se namenil dodat maline v pivino in sicer namesto zadnje edicije hmelja . zanima me vaše mnenje ?
 

pocast

Pivovarski majstr
13. maj 2014
1.947
321
83
Kar, nč oklevat
wink-1.gif

Če prav jaz bi ti raje svetoval da po dryhoppaš z njimi, je pa res da se ti bo potem najbrž sksisala zadeva, kar pa ni nč slabega :D

Tko kot si si ti zamislu je sicer safe varianta, bo dala pa precej manj arome in okusa kot wild varianta
wink-1.gif
 

pocast

Pivovarski majstr
13. maj 2014
1.947
321
83
Kar, ne fališ nič
wink-1.gif

Bo pa sadje pivo malo usušilo, ker ima fruktozo in to kvasovke pojejo za malo malco
wink-1.gif
 

trpo

Pripravnik
10. jan 2015
175
17
18
Sam sem delal dryhop z malinami. Zmrznjene, odtajane maline direktno v pivo, brez "razkuževanja" in ni bilo nobenih problemov. Na splošno mislim, da ko dryhopaš v pivo imaš že prisoten alkohol in tudi hmelj, ki oba delujeta proti bakterijsko, ni več tako zelo tvegano za okužbe.

Drugače pa svetujejo, da prekuhavanje, mikrovalovno ali predhodno zamrznitev - prevsem za sadje.

Tako da za "suhe" sestavine (kakav, kava ...) , kjer se bakterije, plesni težko razmnožujejo me ne bi skrbelo.
Prekuhavanja ali mikrovalovne meni nista všeč, ker izgubiš preveč okusa in svežine.
Zamrzovanje, pa ni sicer razkuževanje, samo bolje kot nič je pa vseeno.
smile-1.gif
 

pocast

Pivovarski majstr
13. maj 2014
1.947
321
83
Citat:
Uporabnik Odisej pravi:
Mene bi na prvo žogo skrbela zgolj kaka okužba, plesen? Kako zadeve razkužit (s čimerkoli pač dryhopaš), da ne pride do problemov?

Sej v sadnih pivah ni okužba noben bavbav
cool-1.gif
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Citat:
Uporabnik pocast pravi:
Citat:
Uporabnik Odisej pravi:
Mene bi na prvo žogo skrbela zgolj kaka okužba, plesen? Kako zadeve razkužit (s čimerkoli pač dryhopaš), da ne pride do problemov?

Sej v sadnih pivah ni okužba noben bavbav
cool-1.gif

Teb se pa vid da si že čist pokislil....
smile-1.gif

Kdaj bomo lohk kej probal na Trkih?
wink-1.gif
 

pocast

Pivovarski majstr
13. maj 2014
1.947
321
83
Pokislil sem se sam teoretično, praktično tale petek
wink-1.gif

Tako da čez kako leto :D
 

hophead

Zelenc'
30. jul 2019
8
0
1
Maline je bolje vsuti v samo pivino ali v vrečko? Kako dolgo še je potem potrebno pustiti te maline v fermentorju? In koliko gramov je priporočeno na liter.
Lp
 

Kalex

Zelenc'
6. nov 2019
12
3
3
Maline je bolje vsuti v samo pivino ali v vrečko? Kako dolgo še je potem potrebno pustiti te maline v fermentorju? In koliko gramov je priporočeno na liter.
Lp
Ko sem jaz delal pšenično z malinami sem jih dodal direktno v pivo po petih dneh fermentacije in so ostale v pivu do stekleničenja. V fermentor sem dal zmrznjene in sicer približno 2,5 kg v 20 litrov piva.
Boš pa moral pred stekleničenjem previdno pretočiti, ker maline ostanejo na vrhu.