Dobrodelni koncert: za Dejana Grilja

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.443
103
63
40
Malo tu,malo tam :)
Podrobnosti o dogodku
http://www.vransko.si/
Vabimo vas na dobrodelni koncert za 27-letnega Dejana Grilja z Vranskega, ki je v hudi delovni nesreči izgubil obe roki v nadlahti. Dobrodelni koncert bo v petek, 23. marca 2012, ob 20. uri v Športni dvorani Vransko.

Čisti izkupiček koncerta bo namenjen nakupu bionskih protez, ki bi Dejanu olajšale vsakodnevna opravila. Več o tem lahko preberete na spletni strani Občine Vransko. http://www.vransko.si/

Nastopajoči

Rebeka Dremelj, Manca Špik, Tanja Žagar, Brigita Šuler, Foxy Teens, Savinjski kvintet, David Grom, Ansambel Napev, Ansambel Mira Klinca, Ansambel bratov Aubreht, Ansambel Goti, Ansambel Dori, Ansambel Robija Zupana, Ansambel bratov Dobrovnik, Krajcarji, Barbara in Martin Jehart, Pevski zbor Tabor, Tamburaška skupina Bisernica – veterani, Dekliška vokavlna zasedba Solo, Skupina Katrca, Plesalca Suzana Krevh in Alen Štalekar, Twirling – mažoretke iz Benedikta.

plakat_mail.jpg
 

X3m

Pripravnik
3. jan 2012
283
0
16
SLO
Očitno se imajo nekateri za Supermane, ki se jim nikoli nič ne more pripetit.
In, če bi vsak od brihtnih gobčnežev poslal vsaj en SMS, bi bila zadeva kmalu izvedljiva. Tako pa jih je sam gobec.
In da bi spamali zgolj v temah, ki so temu namenjene, ne pa v takih, kjer (če že nimajo sočutja) bi bilo bolje, če bi namesto jezika uporabili prste na tipkovnici svojega telefona.

Organizatorjem pa samo
zmaga.gif
in upam, da zberejo dovolj. K tej želji pripišem še svojo osebno: upam, da se mi kaj takega ne zgodi nikoli v lajfu, ker si ne znam predstavljati življenja s tako hudo poškodbo.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.405
972
113
Obišči stran
Bomo poslali kak SMS, pohvale tudi za koncert.

Vendar se mi poraja eno vprašanje. Glede na to, da je bila delovna nesreča, ali nebi za tako poškodbo in s tem uničeno normalno življenje moral dobiti od elektropodjetja dovolj veliko odškodnino, ki bi mu pomagala k nakupu teh rok? Samo tako, me zanima že nekaj časa, ko berem tole žalostno zgodbo.

Drugače pa vsa čast modelu, kako se je sprijaznil in živi dalje!
cheer.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Enako razmisljam sam, ce je on nic kriv po nalogu sel na daljnovod na katerem nebi smelo biti elektrike, pa to bi morale biti mastne odskodnine ne pa zbiranje 170Keur za roke?