Dobre gostilne v Zgornje Savski dolini

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
na gorenjskem glih normalnih oštarij ni kej dost
al so trpezarije, kjer žilasti šnicli čez talar visijo al pa fensi-šmensi risanje po krožnikih... no pa še t.i. turistične pasti

maš pa recimo v ratečah Žerjava

boš lahko občudoval titove slike na steni, pa dolančeve jurčke naročil
če te to ne bo motilo, niti ni slabo, edin po potici je mene mal zgaga pekla pa kos je bil tud bl za dolanca mišljen kot zame...
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.515
1.175
113
Zerjav je bil vedno dober. Pohan piscanec se posebej. Žar, piščanec na ražnju, ispod peke ...pa je odlično v onih brunaricah na smuciscu (lacni kekec oz pehta?). Jozice nisem, jo pa hvalijo.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Ne, ker se rajsi ustavimo v Predvoru (Bizjak) ali v Stari Pravdi (Kranj). Generalno mi guzva na smučišču ne pase niti ne smucam v Kranjski. Upam, da nisem prevec razocaral.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Jaz grem v Kranjsko samo zaradi mulcev, sicer se mi upira. Vsi tisti hrvati po terasah...

Jest smo šli sicer tudi tik za smučiščem, Gostilna in Pizzeria Bor. Nič posebnega, je pa blizu.
 
  • Haha
Reactions: ales85

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Gostilna ejga na gorenjskem. Tolk izvirno, da niti poizkusil ne bi. To spada pod vahto na gorjancih ali tri kilometre severno od mure.

Cist vseen, ce potem omenimo se das ist walter in pinkija pri merkurju v kranju.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Valhalla