Dobra izbira konfekcije priznanih znamk

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.208
1.828
113
Evo, če bo še kdo rabil...danes skočili k sosedom v Avstrijo (Celovec) trgovina Adler (če kdo rabi lahko napišem kako do nje)...v trgovini imajo pri vseh oblačilih velike številke (tudi za dolgine), in pa skrajšane (torej za tiste, ki so 'normalnih' višinskih dimenzij, pa kako kilo več) tako da se lahko najde res kar si želiš...od športnih, rekreacijskih do službenih zadev.

Jaz sem se kar malo oddahnil
smile-1.gif
po moje sem kupil kakih 6 hlač, bil noter 2 uri (gromozansko veliko za tipa) ter jim pustil 500 EUR. Zdaj bo nekaj časa (upam) mir.

(imajo številke tja do 62, oz. tudi podaljšane modele (102, 106, 110)...kar pri avstrijcih še nisem videl, pri nas pa zadnje čase tudi več ne.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.208
1.828
113
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
ja dej plis napiš kak se pride tja, al pa vsaj naslov, sej mamo gps
smile-1.gif

Bom po 'kmečko' napisal....tako da najde vsak:

Torej štartaš (npr. Ljubljana) po AC (via Jesenice) greš desno (smer Tržič), ter po cesti na mejni prehod Ljubelj...čez voziš kakih 15 km (brez da bi kam zavijal) dokler ne prideš v Celovec. Začne se 4 pasovnica. V 3. semaforju greš desno (drži se smeri AC Vien - dunaj). Nato voziš po tej cesti kake 4 km... (po 1,5 km te ceste, ko zagledaš na desni Hofer v tem semaforju če zaviješ levo, pelješ še 500 metrov, ter zaviješ levo v krožišču...si pred Sud Parkom - podobno kot City Park v BTC-ju....notri je H&M, C&A, Fegelle,...). ...V glavnem voziš dokler ne prideš v semaforizirano križišče, kjer pred sabo zagledaš ekscentrično gradnjo (Hypo bank...ne moreš zgrešiti)...v tem semaforju greš levo (prideš na 4 pasovnico) voziš še kak km (pred tem bodo ob cesti desno avto saloni), ter v semaforju (kjer desno zagledaš trgovino XXXL) zaviješ desno.....takoj ko boš zavil, boš (na levi) zagledal Adler (roza napis).


Rečeš še za kartico, da ti kupčkajo 3 % popust, do katerega še ne vem kako se pride...pa vseeno
smile-1.gif
.

So pa ob tej 4 pasovnici (na drugi strani ceste) tudi ostale trgovine...takoj na začetku Majdič s tehniko, potem C&A, trg. s čevlji...v glavnem precej robe za raziskat.