Dober VW servis?

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.746
218
63
Kakšno priporočilo za dober pooblaščen / nepooblaščen VW servis?
Načeloma sam vozim menjat olje in osnovne zadeve na pooblaščen servis, ampak vidim, da jih za kaj bolj kompleksnega hitro zmanjka (žal negativno potrjeno večkrat), povrh vsega imajo visoke cene za menjat kaj večjega.
Lahko priporočate koga zanesljivega? Najraje LJ, KR, če je res dober in ima normalne cene lahko tudi malo dlje.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
Citat:
Uporabnik pablohasan pravi:
suhadolc.

hysterical-1.gif
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Citat:
Uporabnik Romzi pravi:
Kakšen dober servis neki? Olje in filter zna vsak zamenjat, kvari se pa itak ne.
Dober servis rabiš za PSA ali Renault...

Si na kakšnih substancah
evil.gif


No vsaj TDI se ne kvari........ostalo pa
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.142
5.753
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik Romzi pravi:
Kakšen dober servis neki? Olje in filter zna vsak zamenjat, kvari se pa itak ne.
Dober servis rabiš za PSA ali Renault...
Tdi se res ne kvari, se pa vse okoli njega
evil.gif

Podobno kot jtd
 

MiHa88

Pripravnik
13. apr 2008
729
4
18
Citat:
Uporabnik VAG pravi:
Kakšno priporočilo za dober pooblaščen / nepooblaščen VW servis?
Načeloma sam vozim menjat olje in osnovne zadeve na pooblaščen servis, ampak vidim, da jih za kaj bolj kompleksnega hitro zmanjka (žal negativno potrjeno večkrat), povrh vsega imajo visoke cene za menjat kaj večjega.
Lahko priporočate koga zanesljivega? Najraje LJ, KR, če je res dober in ima normalne cene lahko tudi malo dlje.

Avtohiša Paulus pooblaščeni servis Škofja Loka, cenovno zelo ok, odnos do stranke pa kapo dol. Sem imel pri njih tudi eno specifiko pri menjalniku, kar sem opisoval v drugi temi in je bilo vse top in profesionalno.

Mene kak Porsche ne vidi od blizu več ravno zaradi oderuštva in brez volje do česa več kot menjava olja po super cenah.

Mimo Žusta se pa peljem vsak vikend in ima tudi vedno polno dvorišče tako da naj bi bil ok, ni pa pooblaščen če ti to kaj pomeni.
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.746
218
63
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Jakše, pod Šmarno goro
Sem kar dolgo vozil k njemu, je kar dober štručko, že po telefonu npr. ugotovil stvari, ki jih na Verovškovi tudi fizično niso znali, je pa tako, da občasno zna kar dobro upalit s ceno, po drugi strani pa včasih naredi tudi kaj nepričakovano pro-bono.
Slišim pa za njega (baba rekla-baba čula), da se ga ne drži ravno dober sloves, kao da naj bi bil kar nategunski.
Ponavljam, vse kar sem slišal, ni bilo glih iz prve roke, zato ga ne sodim osebno.
 

SHTF

Fizikalc
6. jan 2017
354
43
28
Za devetimi gorami
www.binance.com
Citat:
Uporabnik VAG pravi:
Kakšno priporočilo za dober pooblaščen / nepooblaščen VW servis?
Načeloma sam vozim menjat olje in osnovne zadeve na pooblaščen servis, ampak vidim, da jih za kaj bolj kompleksnega hitro zmanjka (žal negativno potrjeno večkrat), povrh vsega imajo visoke cene za menjat kaj večjega.
Lahko priporočate koga zanesljivega? Najraje LJ, KR, če je res dober in ima normalne cene lahko tudi malo dlje.

evo majstra
Avtoservis Bodlaj Rudi

Mašino od hrošča mi je spedenal v nulo, drugače servisira tudi ostale VW-je.
 

uuuu123

Pripravnik
16. sep 2016
101
12
18
Kam peljati vw 1.6 tdi na 90000km servis (olje, naftni filter,...) ? Lahko tudi nepooblascen, ker je avto 2013l.

Pooblascenc je dal ponudbo 250 eur

Lp u
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Meni se tud noro zdi, mene pride za Audija, BMW ipd. 2l dizle vse pod 100€ materiala, servise delam pa sam.

Vedno kupim Mahle robo za filtre, olje Mobil1, Motul pa zdaj 1x tudi Shell 0W30.
 

gufy

Pripravnik
11. apr 2009
616
17
18
Noro je zato, ker servisi nabijejo ceno, namesto da bi dali pošteno maloprodajno ceno. Vsaj za olje sem prepričan, da je večinoma čisti zaslužek.