Dober strižnik las in brade do 100 ojra

guardy

Guru
3. avg 2007
8.395
964
113
Obišči stran
Saj v tem je prednost, da imas samo 1 nastavek in ga podaljsujes, skrajsujes z unim kolesckom.
Ko zakljucujes zadaj in pri strani recimo z nastavljeno na 3mm, seveda ne bos potegnil gor po celi glavi. Sej cisto enako delas z vsemi strizniki, ali imajo 10 nastavkov ali pa samo enega. Ce imas nastavljeno na 3mm na bilokakem strizniku, tudi profesionalnem, se bos ravnotako zabril, ce bos potegnil prevec gor... :zmaga:

ne boš. ker nastavek stoji na klini in blokira. Vsaj pri Moserju. ki ga imam je tako.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Drug drugega ne razumeva...gremo dalje. Jaz se pac z mojim ze par let strizem, se nic ne zabrijem in sem zelo vesel, da ga imam. V svoji 25 letni "karieri" sem imel tudi take, kot so tile profesionalni, ko imajo pri strani rocko za premik glave in ce se sam strizes, je to za, oprosti en ku.ac...ker, ko zadaj drzis striznik, ne mores se tiste rocke premikat. Drugo je, ce te drugi strize.
In lahko recem, da sem s tem Philipsom, kjer se kolescek obraca po 1mm najbolj zadovoljen od vseh, ki sem jih imel...ampak, to je le moje mnenje.
Jaz sem samo par nasvetov dal, odpiralec teme pa naj se sam odloci. :zmaga:
 
  • Všeč mi je
Reactions: guardy

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.320
943
113
Titograd
Wahl ima seniorja in 5 star skoraj istega, ampak imata priložene še daljše nastavke od 13mm. Pa ta je 30€ predrag, na idealo.de je bil malo nad 90€

Sicer pa je cenovno podoben še Andis US Pro Li
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.496
9.200
113
Kaj pa kakšen predlog za takega, ki postriže čim bolj, torej čim bolj na golo. Sedaj imam eno zadevo od Remingtona, ki bo šla verjetno samo še v koš, ker mi živce para. Me pa pobere nekje na 1mm. Rabil bi pa, čim bolj na kratko. Bo treba z brivnikom izgleda :). Ali pa žiletko v roke.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.395
964
113
Obišči stran
Kaj pa kakšen predlog za takega, ki postriže čim bolj, torej čim bolj na golo. Sedaj imam eno zadevo od Remingtona, ki bo šla verjetno samo še v koš, ker mi živce para. Me pa pobere nekje na 1mm. Rabil bi pa, čim bolj na kratko. Bo treba z brivnikom izgleda :). Ali pa žiletko v roke.

zakaj? Moserja in potem medicinsko glavo, pa je:

 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Kaj pa kakšen predlog za takega, ki postriže čim bolj, torej čim bolj na golo. Sedaj imam eno zadevo od Remingtona, ki bo šla verjetno samo še v koš, ker mi živce para. Me pa pobere nekje na 1mm. Rabil bi pa, čim bolj na kratko. Bo treba z brivnikom izgleda :). Ali pa žiletko v roke.

Striznik ni dobro, da te pobrije cist na golo, ker ni prava tehnologija. Sem jaz pri tem philipsu, ki ga imam zdej zbrusil glavo, da mi je brila cist na nulo. Problem je ta, da potem vrhnji zobci, ki migajo levo in desno drgnejo po kozi in prides cel popraskan.
No, ko sem spoznal to napako, sem sel po novega in pustil original rezilno glavo, da brije na tovarniskih 1mm. Za cist na golo so namenjeni brivniki, ki imajo drugacno zasnovo.
 
Nazadnje urejeno:

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Bejži no? Hvala da deliš to z nami. Kateri brivnik za lase pa je deklariran kot 0mm?
 

TRiK

Fizikalc
20. jan 2009
846
21
28
Pred kratkim za striženje las sprobal Philips HC5612/15. Cena 35€ + poštnina, bom preživel.
Ni profi zadeva, za karanteno oddelat pa bo. Striže z lahkoto, brez težav z mašenjem in podobnim.
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.466
227
63
Če malo obudim temo. Strižnik brade in las, brezžičen. Do 100€. Kaj priporočate? Pa po možnosti da ga do bim do 25.12 :)
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.443
4.546
113
Če malo obudim temo. Strižnik brade in las, brezžičen. Do 100€. Kaj priporočate? Pa po možnosti da ga do bim do 25.12 :)
Wahl. Model pa po izbiri. Uporabljam predvsem za brado, nazadnje po sili razmer še za lase. Deluje, sploh s tisoč nastavki pride prav za vse različne dolžine.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Moja me je sedaj 3x postrigla z Wahl Elite Pro https://eu.wahl.com/Products/Home-Grooming/Elite-Pro.aspx
Se pa igra s prehodi, tako, da nimam po celi glavi iste dolžine. Dosedaj se mi še ni nihče smejal, da imam čudno frizuro :))
Vredu mašinca. Močna, čisto nič ne jamra pri mojih gostih laseh.
Za detajle okoli ušes in brado pa imam že od prej verjetno najmanjšo verzijo wahl-a na baterije.

Vzel sem na kabel zato, da bo "večna". Vzamem v roke in dela.
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.466
227
63
Kdo pa ima pri nas Wahl, razen superstrele, pa da ima po možnosti zalogo?