Dober hotel na Hrvaškem z dobrim wellness-on in bazeni?

raners

Majstr
4. mar 2008
2.691
349
83
Hej vsem...

Iščem dober hotel na hrvaškem ob morju (istra, opatija), ki bi imel dobre notranje bazene, lep ambient in dober wellness (savne, kaki jacuzzi in podobno), tako da bi lahko z otrokom šel v teh bolj mrzlih mesecih na dopust za par dni in bi se lahko malo kopali, šli na kak sprehod, itd...

V teh hotelih ob morju me ponavadi jezi, da imajo en notranji bazen velikosti 4x6m (pač res mali bazen), kamor se nabijejo gosti in je naenkrat vse polno... No, poleti me to ne moti, ker ne koristim notranjih bazenov, v mrzlih mesecih pa bi pač šli v kak dober hotel, kjer so dobri bazeni, lep ambient in wellness...

Vem pa, da se je v zadnjih letih na novo odprlo kar nekaj dobrih hotelov na hrvaškem ob morju... Ima kateri to, kaj iščem?
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.691
349
83
Budget ni tako pomemben, samo da so kriteriji izpolnjeni... ;)

Ker izven sezone cene tako ali tako padejo... Med sezono pa so verjetno hudičevo dragi... ;-)

Za Amarin sem jaz slišal vse dobro okoli kulinarike...
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Smo bli v Amarinu zdaj nazadnje pa v Valamar Maro.

Amarin je "sekret" napram Maru. Nisem pa želel napisat, ker je tako kot omenjeno zelo malo bazena povsem notri. Itak pa je zaprt čez zimo Maro.

Obisk pa res priporočam, mi zagotovo še gremo in ni mi blo žal enega centa.
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.746
218
63
Če se ti ni problem malo dlje se zapeljat in nisi omejen z budgetom, imaš v Petrčanih Falkensteiner hotel, KLIK.
Drugače imajo pa vsi hoteli v Istri, tudi tisti top (Lone, Grand Park Rovinj, Eden) samo en notranji bazen, pa še kakšen manjši zraven in relativno majhen welness.
Opatija je pa sploh boga glede tega, ker so tam po večini sami stari hoteli, razen kakšne izjeme itak precenjeni.
Za dober welness in SPA ti ostanejo Olimje, žal pa niso pri morju.

Meni je všeč hotel Parentium v Plavi Laguni, ampak za tvoje želje glede welnessa in bazenov nič ne izstopa.
 

ptil

Pripravnik
11. jun 2012
364
15
18
Talaso Opatija ima dva jacuzija, 1 bazen okrog 30m in v zgornjem stuku 1 jacuzi in 3 savne.

"4 opatijska cvijeta" je malenkost vecji/bolj razgiban bazen, ampak tudi ni glih nekaj. Plus jacuzzi in 3 savne. Pa tisto je že kvazi fensi, ni glih za pustit otroku naj se zabava v bazenu kakor mu paše.

Pač, za en dan malo kopanja še gre, da bi pa tam se kvalitetno zabaval par dni, je pa malo premalo.
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.427
858
113
Ksz
pa ima kateri od teh res toplo vodo ali je tako mrzla, da jo lahko samo gledaš? 27 ali 28 stopinj je premalo
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.691
349
83
E, ro mene tudi zanima (glede stopinj vode, če je dovolj ogrevana) v teh naštetih hotelih... ;)
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.796
6.074
113
E, ro mene tudi zanima (glede stopinj vode, če je dovolj ogrevana) v teh naštetih hotelih... ;)

To tudi mene zanima. Ta podatek skrivajo, kot da je vojna tajna. Predlani novembra smo rekli da se bomo ustavli v hotelu Lun na Pagu in se gremo kopat v hotelski bazen. Plačamo vstopnino, vstopimo v bazenski prostor in si rečemo "Wauuu, čist sami smo, kaka fešta.." Potem ko pa namočimo noge v bazen, pa smo vedeli zakaj smo sami. Voda sploh ni bila ogrevana, ohlajena na pritetno temperaturo zraka, ki tudi ni bil blazno vroč. Seveda smo se malo metali po vodi, zraven pa se hodli gret pod tuše. Še sreča da je bila voda pod tuši topla, da nismo plučnic fasali. ;)
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Zakaj na Hrvaško? Hotel Histrion v Portorožu ima vse, kar si napisal. Dva velika bazena, nekaj manjših za otroke, jakuziji, dober welness center s savnami.
Cono B Lagune Bernardin sestavljajo številne razgibane površine in dinamične vodne oblike, ki so raj za družine z otroki in vse, ki uživajo v vodnih igrah.
Otrokom sta namenjena: dva bazena s toboganom, vodno drsalnico, curki in gejzirji. Nad otroškima bazenoma se nahaja:

  • velik plavalni bazen (površine 25 x 7,5 m in globine 1,8 m) z zalivi za počivanje,
  • v vzhodnem delu pa ovalni, dvoravninski bazen (površine 25 x 10 m) z vrtinci, gejzirji, vodnim topom in masažnimi curki.

V morskem parku Laguna Bernardin nudimo tudi:
  • finske in turške savne,
  • solarij,
  • različne masaže.
Sam grem tja pozimi tudi za en dan, da se pošteno naplavam in nasavnam.
 

ptil

Pripravnik
11. jun 2012
364
15
18
Zakaj na Hrvaško? Hotel Histrion v Portorožu ima vse, kar si napisal. Dva velika bazena, nekaj manjših za otroke, jakuziji, dober welness center s savnami.

Sam grem tja pozimi tudi za en dan, da se pošteno naplavam in nasavnam.

Iz strani https://www.booking.com/hotel/si/histrion.en-gb.html#important_info:
Bazen bo zaprt od pon, 04. nov. 2019 do pet, 24. apr. 2020
Spa/wellness center bo zaprt od pon, 04. nov. 2019 do pet, 24. apr. 2020
Savna bo zaprta od pon, 04. nov. 2019 do pet, 24. apr. 2020
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Je*bi ga, nisem kriv, če propadajo. Takrat, ko sem jaz hodil dol, je bil hotel za nekaj dni zaprt v februarju. :(