Dobavni roki novih vozil

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Sicer pa temo se prebral celo da ne bo pomote in človek ne more kaj, da se ne bi spotaknil ob tvojo zvišenost in aroganco pa čeprav so ti razložili da nimaš pojma kaj si podpisal in kakšna je situacija na trgu.

Sunny boy, jaz imam v roki pogodbo in ne ti. Jaz imam komunikacijo s prodajalcem na mailu in ne ti. Torej, lahko zakljuciva, da nimas vseh informacij in si kljub vsemu začutil potrebo, da napises prvi post, ki ni imel dodane vrednosti. Razen te, da si sebi nabijal ego in tolazil svojo privzgojemo stajersko manjvrednost. Sva si povedala. Serbus.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Ulala, močna. Pomisli, nisem tukaj gori edini Štajerc. Vidim da je tvoj jezik hitrejši od pameti. Ampak to ni slabo, vsaj vemo kdo in kaj si, kako razmišljaš in kam spadaš.

In kaj zdaj? Kaj se vadis na ostale Štajerce? A rabis skupino, da se pokažeš, kakonsi mocan. Ti si pac provokator. Potrudi se še malo. Si cedalje blizje.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Kaj se zdaj vlečeš nazaj? :) Povej nam več o tem, ti grof osrednjeslovenski, večvreden. A v to tvojo skupino manjvrednih zapademo samo Štajerci? Ali tudi Korošci in Prekmurci? Še kdo?
 
  • Haha
Reactions: Davidoff

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Sicer pa kar se tiče provokatorstva, problem ni v tem da sem jaz provokator, problem je v tebi, da se pustiš sprovocirati. Pustiš se pa zato ker ti človek stopi na žilo in veš da nimaš prav, si obremenjen, hočeš izstopati, biti "nekdo", to pa ti žal nisi in to boli, se pa verjetno trudiš izstopati že celo življenje. Če osveživa, tema o vojni v Ukrajini, tam so bili zate vsi bedaki, samo ti veš kaj se dogaja v ozadju. Strokovnjak za vojskovanje, strokovnjak za energetiko, strokovnjak za ekonomijo. Ni da nisi strokovnjak in da ne razumeš? :)

Se opravičujem če sem se v katerem delu zmotil in te napačno ocenil.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Sicer pa kar se tiče provokatorstva, problem ni v tem da sem jaz provokator, problem je v tebi, da se pustiš sprovocirati. Pustiš se pa zato ker ti človek stopi na žilo in veš da nimaš prav, si obremenjen, hočeš izstopati, biti "nekdo", to pa ti žal nisi in to boli, se pa verjetno trudiš izstopati že celo življenje. Če osveživa, tema o vojni v Ukrajini, tam so bili zate vsi bedaki, samo ti veš kaj se dogaja v ozadju. Strokovnjak za vojskovanje, strokovnjak za energetiko, strokovnjak za ekonomijo. Ni da nisi strokovnjak in da ne razumeš? :)

Se opravičujem če sem se v katerem delu zmotil in te napačno ocenil.

Zaznavam travme... Vidis, psiholog/psihiater pa nisem. Upam, da razcistis. Samim s seboj. :)
 

Zanzibar

Majstr
16. sep 2007
1.061
122
63
Bolj na temo.

Ali so se vrednosti rabljenih spremenile (dvignile) tudi na eurotaxu ali nemškem DAT?

Kako se to odraža v praksi pri cenitvi škode/totalke?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
A ni bila ravno praksna cenilcev zadnjih nekaj let ob totalkah da so zaštartali avto.net ter jemali neko povprečje?
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.515
57
48
Kranj
A ni bila ravno praksna cenilcev zadnjih nekaj let ob totalkah da so zaštartali avto.net ter jemali neko povprečje?
Ne verjamem, ker tisto so željene vrednosti in ne prodajne.
Meni so pred leti gledali evrotax (staro za novo) vendar sem potem sam višje prodal.
Tudi mene zanima kako ocenijo avto v teh časih.
 

mevden

Pripravnik
17. dec 2014
129
15
18
Ali bi lahko bilo možno da imata audi im vw krajše dobavne roke kot pa škoda, seat? Meni so rekli za arteona 6-8 mesecev. Znanec je dobil audija a6 po narocilu v 3 mesecih. Dobil ga je decembra 2021.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.142
5.753
113
pri taščici
Možno je da ima enak avto z razlicno opremo razlicne dobavne roke.
Saj si bili clanki o tem, da ce se odpoveste npr digitalnim stevcem, je avto cez x tednov, sicer cez x mesecev....
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

sad

Guru
24. avg 2007
20.457
9.153
113
Ali bi lahko bilo možno da imata audi im vw krajše dobavne roke kot pa škoda, seat? Meni so rekli za arteona 6-8 mesecev. Znanec je dobil audija a6 po narocilu v 3 mesecih. Dobil ga je decembra 2021.
Odvisno od zaželjenosti vozila in pomanjkanja komponent ter kvot za državo.
 

Podobne teme

I
Odgovori
3
Ogledi
4.495