Dlančniki z GPS modulom?

Company

Pripravnik
7. okt 2007
787
6
18
Pozdravljeni.
Zadnje čase je kar suša glede dlančnikov, ki bi imeli vgrajen GPS modul. HP 5940 je v Sloveniji dobavljiv le še skupaj z AdriaRoute, potem ga ne bo več, Asusov ni za dobiti nikjer (vsaj jaz jih ne najdem), MIO- tov tudi ne najdem nikjer več, HP ipaq 314/316 najbrž povzroča navigacijskim programom probleme zaradi resolucije, ... Ali je sploh še kaj za izbrati???
Ciljal sem na vse mogoče, nazadnje sem hotel kupiti 5940, ker bi poleg TomToma imel iGO, pa ni nč pametnega najti.
Saj vem, godrnjam, ampak sem se moral nekam potožiti.
crazy1.gif

LP!
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Ja , to pa bi moral prej povedat. hehe

Teh pa je res malo . Pomoje je najbolši nakup garmin nuvi 200w za okoli 160 eur, sicer brez gsm modula, pa vednar se pol dobi poceni telefonček za zraven v rangu 50 -100 eur. Če boš nabavljal ztakega hpja z gpsom te bo drago prišlo. Imam pa nič izkušenj s takimi hpji...
 

Company

Pripravnik
7. okt 2007
787
6
18
Hvala za odgovore. sem nekako v eni spletni trgovini staknil HP rx5940 za 350€
cheer.gif
, ki naj bi ga jutri dobil. Tole je pa po mojem okusu. Zdaj so šle cene za ta model gor, ker so zadnji modeli (šli iz proizvodnje), katerim so prilepili zraven AdriaRoute.
LP!
 

steni

Fizikalc
5. jan 2008
682
39
28
Ravne na Koroškem
Če ni skrivnost, v kateri spletni trgovini si ga staknil?
Od 15.03. pa do 27.03 sem ga iskal, tudi že 3 krat naročil in ničkrat dobil, vsi so mi zatrjevali, da ga brez Adrije ni mogoče več dobiti, tako da sem se nazadnje odločil in kupil takšnega z Adrio.
 

Lipa

Zelenc'
18. sep 2007
17
0
1
Ali ga je še kje možno dobiti brez Adrije?
Kako je možno, da deluje Adria Route na TomTomu?
 
Nazadnje urejeno:

Lipa

Zelenc'
18. sep 2007
17
0
1
Še drugi del odgovora bi rad, zakaj ponujajo zraven AdriaRoute, če pa ima naložen TomTom.
 

Company

Pripravnik
7. okt 2007
787
6
18
V vseh ostalih trgovinah sem ga našel le še skupaj z AdriaRoute. Dajo jo očitno zraven, ker je v njej Slovenija bolje pokrita kot pri TomTom, očitno je tudi Garmin oz. navigo pristavil piskrček zraven. Seveda, naložen je GarminXTZa info: jaz ga prodajam, ker bom kupil Navigona. Če te zanima, star je en mesec. Pošlji ZS
LP!