Dlančnik- Excel

mojca

Zelenc'
1. mar 2008
5
0
1
če vnesemo v dlančnik podatke v program excel, ali se bodo ko jih prenesemo na računalnik tudi prikazali v Excelu? Ali je potreben še kakšen poseben program za prikazovanje podatkov na računalniku?
confused-1.gif
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Morali bi se, ker je dejansko isti format in združljiv z excelom na domačih pcjih.Kaj pa če probaš dat na pda en excel program in ga malo preurediš in ponovno odpreš na domačem pcju?!

Če nimaš pdaja, bom jaz jutri sprobal pa ti sporočim.
 
Nazadnje urejeno:

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Na računalniku lahko normalno odpreš excell fajl.Najbolje da si daš fajle tja kjer jih Sync sihronizira, tako imaš vedno sveže fajle kjerkoli.
 
Nazadnje urejeno:

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.654
7
38
Ljubljana- okolica
Za exel nisem prepričan. Vem pa da na dlančniku dela word .docx končnice in mi jih na računalniku ni hotelo prebrata.
za exel pa nemorem poskusiti ker imam dodatek že naložen.
Tukaj je dodatek, ko ga naložiš ti bere tudi .docx
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Sedi, 5
grin1.gif


In ja, excelovi kot wordovi fajli so kompatibilni, sej to je poanta... da lahko delaš z "istim" programom tako na pcju kot na pdaju. Se pa da tudi v wordu nastavit, da shranjuje za starejši office, torej v .doc
Nisem pa še probal, kako pda reagira na kake zahtevnejše fajle in hudo matematiko...

lp
Peter
 

mojca

Zelenc'
1. mar 2008
5
0
1
Ali bi bilo možno da bi se podatki v Excelu z dlančnika samodejno prenesli v program Excel na računalniku in sicer v mapo kjer so že predhodni podatki, in bi se tako samo dopolnili? Ali jih je potrebno potem iz ene Excelove mape prenesti v drugo?
 

SeBr1nG

Pripravnik
10. nov 2007
118
0
16
Če veliko uporaljaš Excel na PDA ti priporočam SoftMaker Office (PlanMaker je ustreznica Excelu). Je dobesedno isti kot na PCju. Zmaga!
 

Hijacker

Pripravnik
23. nov 2007
335
0
16
Še en glas za SoftMaker Office. Veliko boljši kot prednaloženi Office. Ima lepši prikaz plonkcev, ko nujno rabiš sredi izpita
smile-1.gif
.
 

SeBr1nG

Pripravnik
10. nov 2007
118
0
16
izšla je verzija 2008... samo počakati je treba da pride "počena" v "trgovino"
cool-1.gif