Devil16 scam

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.953
113
Kaj se to grejo, koga to blefirajo? Imho gre za pranje denarja.

In kaj so tile obskurni YT kanali tipa supercar blondi in tisti mo arabec, al kaj je ze...bolana scena..sploh ko vidita tega devil 16 skup nametanegav neki garazi.

Smeha polno in hkrati bizarno.
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Nisem prej zasledu pa sm zdej pogledal. Bizzarno res, kao delivery avta snemajo ampak pazi, kaze samo pol avta, ker ga odzadaj porivajo, pol so pa verjetno v nekem movie editorju dodali zvok. Tista dva youtuberja sta pa samo dobro placana da delata hype. Smesno za popizdit res, vsak posnetek je boljsi
Me je pa to spomlno na enega slovenca ki je nekaj let nazaj tud sanjal po forumih da bo naredu svoj hypercar
https://www.carscoops.com/2011/03/shayton-equilibrium-slovenian-company/
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.953
113
išči pod supercar blondie in pa nek mo al neki. ali pa pod devel 16 fake itd. V glavnem čudežna scena. Kolikor sem opazil je tale blondina sparjena z arabci,ker je skozi doli in se slini poleg. Vsaj tako deluje. Zadnjič je tam za par metrov peljala enga bugatija in bila mokra kao. Upam da te fake youtuberje skenslajo resni proizvajalci vozil in jih ne vabijo več na evente. To bi bilo edino smiselno.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
? WTF pa tebi ven meče? Pička je pač verjetno komu noge narazen dala in je padla v sceno, ki ji zavidaš tudi ti. Ta devil16 avto so ji dostavili pred hotel, pri čemer povdarja, da so ga samo za njo (kot prvo na svetu, da ga testira) za silo skupaj spravili v vozno stanje do par mph ... Koga briga, če gre res za novega superšportnika ali za fake igračo?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.953
113
resno ti to.. da bi komu zavidal te avte, mogoče pred 20 leti. al pa da bi zavidal, eni blont picki ki more slinavcem dat za klike?

LOLek.
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.344
1.716
113
Mater, je zoprn tale Komotar.

Ampak avto je pa nekaj čisto drugega kot D16. Konec koncev se premika, pa zavore ima tud, pa volan, ki ga niso vzeli pri nintendu, pa notranjost ki je nečemu podobna, ...

Ne moreš pa te zadeve nikakor primerjat z Bugattijem in podobnim. Tole bo čista track day igrača, kot nek Glickenhaus ali podobno. Me veseli da še brca Tušek.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey