Detelfone - aplikacija in zunanja masinerija

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.933
34
48
A kdo uspesno uporablja Detelfone? Zadevo sem instaliral, pa mi tricetrt opcij v menijih ne prime (domnevam, da so to opcije, ki naj bi odprle povezave v browserju). A telefonsko 059nekaj pa se ponujajo zastonj (spet ena opcija, ki mi v meniju ne prime...
smirk-1.gif
)?
Drugace pa imam se nekje en "levi" namizni telefon, ki sem ga uporabljal za Skype. Glede na to, da se zadeva racunalniku dejansko predstavlja kot zunanji USB audio/kompozitni divajs (ki ima najmanj mikrofon in slusalke/zvocnik), predpostavljam, da bi se ga dalo obesiti na Detelfone? (Najbrz pa kaksna napredna uporaba tipkovnice ne bi prisla v postev.)
 
22. jul 2007
12.816
1.318
113
123
pred tremi meseci odgovor, da to ni v poslovnem interesu detelfona, tako da mislim ni še nič
bonk.gif
, pa bi lahko na ta račun imeli precej več uporabnikov kot jih imajo sedajLPWWY
 

Earnhardt

Fizikalc
18. avg 2007
1.352
0
36
Mogoce je tezava v tem, da ce bi sami dovolili uporabo na drugih sip klijentih, bi jih morali tudi podpirati. Mogoce bi se lahko zgodilo, da klicani ne bi bil dosegljiv, uporabnik bi klical na detel in rekel, da je klical na detlovo stevilko, ki pa ni dosegljiva (na nekem X sip klijentu)

Posledicno bi imeli inlifovci vec dela....
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Citat:
Uporabnik Earnhardt pravi:
Mogoce je tezava v tem, da ce bi sami dovolili uporabo na drugih sip klijentih, bi jih morali tudi podpirati. Mogoce bi se lahko zgodilo, da klicani ne bi bil dosegljiv, uporabnik bi klical na detel in rekel, da je klical na detlovo stevilko, ki pa ni dosegljiva (na nekem X sip klijentu)

Posledicno bi imeli inlifovci vec dela....
... in več denarja...


...tega pa očitno nočejo...
 

flajr

Pripravnik
27. sep 2007
375
0
16
Ne, ker že imajo DeTel IP, ki je prav to, kar si želite. Samo naročnino je treba plačevat.
 

Earnhardt

Fizikalc
18. avg 2007
1.352
0
36
Ne vem, ce vec denarja. Veliko casa bi jim vzelo za ustimat zadeve, za mogoce par uporabnikov...
 

Zenaj4

Pripravnik
5. nov 2007
171
0
16
Eh, Earnhardt, če bi Detel hotel, bi lahko stestiral delovanje kake deset najbolj popularnih SIP naprav par proizvajalcev in objavil nastavitve. Za nastavitev naprave v servisnem centru (če sam ne znaš) pa bi lahko tudi cekine zaračunal, tako da ne bi bil nič v izgubi.

Samo očitno ignorirajo trg, kjer bi uporabljal Detel s klienti preko UMTS na pametnih telefonih ali pri ex-patih v tujini. Tudi prav, jaz imam tako ali tako SiOL komunikator številko.