Delovni casi trgovin

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Zivjo Ljubljancani. A mi zna kdo povedati kdaj se jutri - sobota odpre supernova in leclerc na rudniku? Res ob 8h zjutraj kot je oglasevano na spletnih straneh? Saj veste, da se izognemo guzvi in tiste zadnje nakupe letos opravimo relativno normalno.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.551
264
113
res je. ob 8h. ampak neuradno priporocajo prihod veliko prej, saj nisi edini, ki potrebujes bozicne dobrote iz leclerca.

lepo v vrsto in cakat. z ustrezno distanco seveda.
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Ne vem, če je sobota pravi dan za se izognit gneči. Po moje bo gneča že takoj zjutraj in do zaprtja.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.194
3.180
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Zivjo Ljubljancani. A mi zna kdo povedati kdaj se jutri - sobota odpre supernova in leclerc na rudniku? Res ob 8h zjutraj kot je oglasevano na spletnih straneh? Saj veste, da se izognemo guzvi in tiste zadnje nakupe letos opravimo relativno normalno.

Gneča bo v vsakem slučaju. Zjutraj, še pred odprtjem, stojijo in čakajo zunaj...
Jaz, če moram v soboto kaj kupit, grem v času kosila (13-14), je še najmanj ljudi...
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.194
3.180
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Ni res. Zjutraj do 9 ure ni folka, potem pa se zbudite in delate gužvo

OK, ne vem, v katere trgovine hodiš, ampak, kadarkoli sem šel v takoimenovani "nakupovalni center Rudnik" ob odprtju trgovin zjutraj, je bila gneča... Potem pa sem začel preverjat, kdaj je ni...
Ko že govoriš o bujenju - kdo se najprej zbudi, ker ne more spat - upokojenci... In delajo gnečo povsod, kot da nimajo celega dneva fraj... Ja, tudi moji starši in njeni starši - vsi isti... Pa ni šanse kaj dopovedat... Mleko v tetrapaku je zjutraj bolj sveže, kot ob 11.00, a ne? :bonk:

Edit: ne, nisem upokojenec in ne, nisem star 18 let... Vmes...
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.985
5.714
113
blizu močvirne prestolnice
OK, ne vem, v katere trgovine hodiš, ampak, kadarkoli sem šel v takoimenovani "nakupovalni center Rudnik" ob odprtju trgovin zjutraj, je bila gneča... Potem pa sem začel preverjat, kdaj je ni...
Ko že govoriš o bujenju - kdo se najprej zbudi, ker ne more spat - upokojenci... In delajo gnečo povsod, kot da nimajo celega dneva fraj... Ja, tudi moji starši in njeni starši - vsi isti... Pa ni šanse kaj dopovedat... Mleko v tetrapaku je zjutraj bolj sveže, kot ob 11.00, a ne? :bonk:

Edit: ne, nisem upokojenec in ne, nisem star 18 let... Vmes...
Jaz sem povedal svoje. Tako v Leclercu kot Supernovi je enako. Prideva ob osmih in ni nobene gužve.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Še lepše je ob 03h. Ob 8h zjutraj gremo pametni spat, ne pa po trgovinah gužvat.
Tako je, ko si gospodar svojega zivljenja in ne zivis za 9-17h sluzbe. Sem dvakrat ta mesec poiskusil delati tako pa raje pojem 9mm kroglo. Guzva,debilen folk...prav norcev sem navelican vsako leto bolj in kurcevih penzionerjev. Se pravi 90% ljudi.

Je bilo danes v supernovi cisto znosno. Ob 0930 ze doma.