DELI ZA PRALNE STROJE GORENJE

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
..kje se jih da dobit v Lj razen v Crnucah?
17758-icon_confused.gif

Potrebno bo menjat lezaje
tongue-1.gif
 

Blankman

Pripravnik
2. sep 2007
290
0
16
Sicer v Domžalah, pa sej to je blizu. AST. S servisom sem bil zelo zadovoljen, delov pa še nism kupoval.
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
zgleda da bo to tudi najboljsa varijanta ker na telefon prakticno ne mores nobenga dobit v Crnucah....
 

testni_voznik

Pripravnik
21. jul 2007
880
0
16
Citat:
Uporabnik mac77 pravi:
..kje se jih da dobit v Lj razen v Crnucah?
17758-icon_confused.gif

Potrebno bo menjat lezaje
tongue-1.gif

Takole ti povem.
Na pralnem stroju je šel 5x ležaj. Prvič je bil v garanciji OK, drugič je prišel pogledat, da je ugotovil kaj je. Čeprav sem takoj povedal da je ležaj ampak serviser je moral priti strokovno ocenit, da gre res za ležaj. Potem pa drugi obisk menjava ležaja, ki ga prvič ni imel seboj.Seveda potni stroški tečejo!!
Po njegovem delu sem naslednjih 5 ležajev menal sam.
Nekega dne dam v pranje one "boljše cunje", ki jih treba prat s posebnm občutkom ker so pač malo boljše in dražje ITN...Prebije tesnilo ležaja in stroj najboljših majc hlač...je bil za v smeti.Cena niti nisem hotel računat.
Nikoli več Gorenja.
Ok pač SLO izdelek delavna mesta...hladilnik ok Gorenje. 4x je šlo vezje elektronike!! Serviser po istem principu 2 obiska 4x potni menjava...Ok menjal naslednje 3x sam in tretjič mi prodajo rabljeno oz. že nekje sprobano vezje.
Izračun je pokazal, da bi za 5 vezji, kupil nov hladilnik...zato 5 novega vezja ni videl. Tako sem na odpad odpeljal hladilnik, ki je navzven izgledal kot nov moderen hladilnik le, da je bil brez možgan.

Torej od tedaj ne kupujem več Gorenjevih izdelov.
Seveda me je groza res groza, ko plačujem tuje znamke (in morda tudi te prihajajo z Gorenjevih obratov pa zamenjajo le nalepko?) doma pa se zapirajo tovarne. Ampak kako naj potem jaz kot potrošnik za katerega ne skrbi nihče in bi najraje videli da delam zastonj pa 24 ur na dan pa svetke in petke podpiram gospodarstvo, če vrednost poravil po 3 letih doseže vrednost aparata.
confused-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.372
5.884
113
pri taščici
V trgovini v ulici pod LJ. gradom (STreliška?)
Kakšnih sto metrov od ceste na grad proti Roški na desni strani taka rdeča/rjava "fasada" brez zelo očitnih napisov. Če kaj rabim kupujem tam.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.938
8.986
113
EU

Pred leti je Gorenje je dajalo nekašne ruske ležaje, ki so bili zanič.
.
Pogledaš označbo ležaja, in kupiš standardni ležaj v najbližji avto trgovini.
Vzameš z obojestransko tesnilno gumo.
Dobiš boljši ležaj, pa še polovico ceneje.
.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.372
5.884
113
pri taščici
hvala za nasvet,

ležaji pri gorenju res niso za vzor, povrh vsega mislim da jih še pod garancijo ne priznajo(vsaj pred leti ga niso)
 

testni_voznik

Pripravnik
21. jul 2007
880
0
16
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
hvala za nasvet,

ležaji pri gorenju res niso za vzor, povrh vsega mislim da jih še pod garancijo ne priznajo(vsaj pred leti ga niso)
Škoda je ker gre za domačo firmo in domač proizvod in človek bi ga z največjim veseljem kupil ampak po taki izkušnji
me žal v to ne bodo več prepričali.