Dedki in sneg

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Lep, avto za taprave dece :D Folk vedno išče teren, problem je samo v tem, da grejo popolnoma nepripravljeni.. Treba je dat kako gurtno in flašncug v prtlažnik, ker ko pride qrbarija.. Zmerej kličejo enga k ma opremo da pride ven potegnit.. Z osnovno opremo si lahko sam velik pomagaš..
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
En dan pred mojim postom je bilo v časopisu - pod Hotelom oz. Duty free - a ni to vse isto?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.173
8.953
113
Lep, avto za taprave dece :D Folk vedno išče teren, problem je samo v tem, da grejo popolnoma nepripravljeni.. Treba je dat kako gurtno in flašncug v prtlažnik, ker ko pride qrbarija.. Zmerej kličejo enga k ma opremo da pride ven potegnit.. Z osnovno opremo si lahko sam velik pomagaš..
sej je res hinavsko, pohodiš, gre kje češ, ko greš pa bremzat si pa tam ko ostali. Fizika se ne spremeni ;) Morali bi se zmenit pa namest sankanja proge odpret za avte, pa bi plačal ene 10 € da potem poteptajo nazaj ;) to bi bil track day, tako kot se zagre. Z ratragi bi pa rajo ven vlekli. Win win. V koroni bi se to vse dalo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
sej je res hinavsko, pohodiš, gre kje češ, ko greš pa bremzat si pa tam ko ostali. Fizika se ne spremeni ;) Morali bi se zmenit pa namest sankanja proge odpret za avte, pa bi plačal ene 100 € da potem poteptajo nazaj ;) to bi bil track day, tako kot se zagre. Z ratragi bi pa rajo ven vlekli proti plačilu. Win win. V koroni bi se to vse dalo.
Teptalec kuri 30-50L nafte na uro, stroj in delavec sta verjetno zastonj. ;)
Da sploh ne omenjam kakšno škodo na smučišču naredi en majhen flek zemlje al pa trave!
Aja pa inšpektor bi ti ob plačilu "karte" izdal še nalog za vožnjo v naravnem okolju.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.173
8.953
113
ja tako pa so zastonj teptali za sankače... A veš kolk smo ji pustli na rogli denarja . 0. na arehu so vsaj "kamilice" in "hibiskus" prodajali.