Dedki in sneg

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Keri ste vi dedki. V casu starega alterja bi bilo do 8h zjutraj že osem tem v katerih bi se hvalili z driftanjem, kazali slikice kje ste bili, kje paziti na policaje in da je bmw najboljse vozilo za sneg po audiju quattro, rally klase B.


Zdele bodo idealne razmere, gre kdo kam konkretno? Ljubelj, korensko sedlo, log pod mangrtom, sorica, pokljuka? Ne vem kako je v polhograjskih, skofjelosko hribovje?
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.923
2.402
113
Jaz sem zjutraj že nasadil obcestni znak. Ker sem se spozabil, da po bregu navzdil ni isto kot navzgor. :) Nastradala sprednja guma, ki je vse prevzela nase več ali manj vso silo udarca. Zdej pa je volan trd, je moralo nekaj zvit. Mehaniki pa vsi na off. :(
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ja moras paziti. sploh, ce imas kaksen awd ali 4x4, gre fajn ampak dol je pa isto kot vsa ostala žalost. Terenci ga se bolj najebejo zaradi teze. Ker avto pa imas in iz katerega dela slovenije?
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.923
2.402
113
Megane, Goriška. Kriv pa klanec Logatec Col. Nisem hotel na AC, da malo uzijem sneg. Se preveč.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.493
9.196
113
Leta so naredila svoje, je lažje bit na toplem. Pa električna ročna ni ravno +.

Spomini pa ostajajo, tako da lahko frocom razlagam, kakšni carji smo bili :).
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: igi in krko

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ja bi pa johhana in starca vprasal za nasvet namesto, da na roke meces! prva svedra alterja. sad sedaj v letih bi lahko imel za drugo vozilo vsaj bmwja M3 tako kot vecina nas in ne bi imel elektricne rocne plus zadnji pogon! subaruje 4x4 itak revezi vozijo.
mr zal ti ne morem pomagati sva iz drugih koncev.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.262
1.922
113
Jest sem danes odžgal Krim, pa še par lokalnih hribov. Samo je kuratz to, ker sem moral prej iz službe, zaradi tega dežja, piszda se vse topi.
Tajnici sem obljubil da jo jutri do konca nasadim, tko ko se zagre
BMW X5 Xdrive 4.0d - vse na OFF

Kar gre, ne da bi se hvalil
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.262
1.922
113
Keri ste vi dedki. V casu starega alterja bi bilo do 8h zjutraj že osem tem v katerih bi se hvalili z driftanjem, kazali slikice kje ste bili, kje paziti na policaje in da je bmw najboljse vozilo za sneg po audiju quattro, rally klase B.


Zdele bodo idealne razmere, gre kdo kam konkretno? Ljubelj, korensko sedlo, log pod mangrtom, sorica, pokljuka? Ne vem kako je v polhograjskih, skofjelosko hribovje?

En popravek, v času mobisux-a
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.493
9.196
113
sad sedaj v letih bi lahko imel za drugo vozilo vsaj bmwja M3 tako kot vecina nas in ne bi imel elektricne rocne plus zadnji pogon!
Hja, ne moremo vsi skeširat 70 jurjev za avto. Eni se moramo zadovoljiti z nepremijo z električno ročno. Pa zaradi let je itak bolj varen prednji pogon kot zadnji. Klobuk imam pa že nekaj let na glavi, da plešo zakrije :).
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.595
14.276
113
Keri ste vi dedki. V casu starega alterja bi bilo do 8h zjutraj že osem tem v katerih bi se hvalili z driftanjem, kazali slikice kje ste bili, kje paziti na policaje in da je bmw najboljse vozilo za sneg po audiju quattro, rally klase B.


Zdele bodo idealne razmere, gre kdo kam konkretno? Ljubelj, korensko sedlo, log pod mangrtom, sorica, pokljuka? Ne vem kako je v polhograjskih, skofjelosko hribovje?

Jaz sem se čez vikend dričal pošrek po cesticah na Črnivcu tako da veselje do takšnih vragolij definitivno še obstaja sploh ob ročni ročni ter RWDju z zaporo diffa :D

So pa leta res nekaj naredila in sicer to, da se zdaj po vsakem takšnem dogodku dejansko ne odpira več 8 tem ter lepi slike in filmčke, ker raje samo uživam v vožnji kot pa da se še s snemanjem ubadam. Aja pa brez dvoma je produkt staranja tudi to, da se mi načeloma ne da več ob 3h zjutraj gonit po cestah, ker takrat raje spim :p
 
  • Všeč mi je
Reactions: zaseka

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.518
266
113
Megane, Goriška. Kriv pa klanec Logatec Col. Nisem hotel na AC, da malo uzijem sneg. Se preveč.

pa kje se s sprednjim pogonom sploh spravis igrat v sneg??

drugac se pa tudi sam sprasujem, kaj se letos dogaja z mano - vcasih ko je sneg padal sem ze po 3cm iskal kje me bo vrtilo, pa sem bolj sklopko kuril kot kaj drugega, pa ce je blo dopoldne sem do popoldneva skuril pol tanka, pa dopust vzel tist dan...

sedaj sta pa ze 2 dneva orng snega mimo, jest pa se nisem niti zakurblal svojga subaruja....

ocitno se staramo...
ni cajta...

ampak sej bo se sneg, in tudi cas...