Danes se rešuje SLovenija

haloski_pepek

Fizikalc
2. okt 2007
671
94
28
Očitno niso skapirali, če glasujejo za leve barabe. Pač levaki ste izdajalci našega naroda. Zato tudi ni skoraj da slovenskih zastav na vaših proslavah.
katerih naših? jaz s ponosm za vsak praznik obesim SLO zastavo na hišo, in ne vem kaj vam je, če se ne strinjam z omenjeno politiko in s tem, da bodo Franca, Podobnik (se spomnimo Telekoma), Janša rešili Slovenijo... zato ker teh osebkov ne podpiram, sem avtomatsko levak, joj, kam smo prišli...

P.S. ko pa še vidiš Grimsa na odru, pa itak veš, kje smo....

zino

Majstr
3. sep 2007
2.949
189
63
Se strinjam, vendar pa so vseeno boljši kot sd, lds izvedenke, levica, njih pa pri zdravi pameti res ne moreš podpirati. Saj so proti slovensko nastrojeni.
2004-2008 SO imeli oblast, in naredili čist nič, zato raje molči. bi lahko kaj naredili, pa niso, torej so svoje pokazali in odšpilali.
Ker danes jih pa častite, kot da so vsemogočni, da če bi bli pa oni taglavni bi bilo pa super za narod....ampak ko pa so imali priložnost pokazat, ni blo pa nič, samo kupčkanje in preseravanje preteklosti.
Narod zanima pa jutri, drug teden, kako je bilo vreme leta 1956 ni pomembno današnji mladini

• Všeč mi je
Reactions: McGiver

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
22.619
604
113
blizu močvirne prestolnice
2004-2008 SO imeli oblast, in naredili čist nič, zato raje molči. bi lahko kaj naredili, pa niso, torej so svoje pokazali in odšpilali.
Ker danes jih pa častite, kot da so vsemogočni, da če bi bli pa oni taglavni bi bilo pa super za narod....ampak ko pa so imali priložnost pokazat, ni blo pa nič, samo kupčkanje in preseravanje preteklosti.
Narod zanima pa jutri, drug teden, kako je bilo vreme leta 1956 ni pomembno današnji mladini
Kdo se preserava s preteklostjo? Levaki, kateri kradejo na veliko, se jim odpisujejo dolgove, so uničili pravosodje, zdravstvo, šolstvo. Ja uni bi lahko kaj naredili takrat žal niso nič oziroma bore malo, toda vseeno so naredili manj škode kot tile klovni.

Guinness

Majstr
2. jul 2008
2.576
268
83
Bi šel z veseljem podpret kakšen protest proti temu kar se dogaja v naši državi.
Odpis dolgov Jankovićem je kriminal in bi Zoki s svojima ultra sposobnima sinovoma že zdavnaj moral biti v zaporu. Moti me pa, da je organizator protesta Franca skupaj s Podobnikom, za katera dam jajca v ogenj, da sta isto ali pa še bolj skorumpirana kot zoki in njegova falanga, družbo pa jim dela še Janša, da je mera polna. Vsi ti bi že zdavnaj morali sedeti na Dobu in to na zaprtem oddelku.
Res mi je žal, da se nekdo, ki nima želje po oblasti ni spomnil, da organizira protest z enakim namenom, istočasno npr. na Kongresnem trgu. Sem prepričan, da bi prišlo več ljudi, kot pa te sivi panterji, ki so končno prišli na plano po tem, ko so 40 let trepetali, ker so pomagali napačnim v 2. sv. vojni.
Žalostno, da res ne gremo na ulice in Zokija ne odnesemo ven, kot so Francija (sicer kot nas uči novejša zgodovina, bi se Zoki verjetno po 2 volitvah spet vrnil, kot se je skoraj Kangla), ampak kot kaže nas nič ne izuči in si zaslužimo take funkcionarje.

P.S. Pred parimi leti mi je nekdo na alterju rekel, da je zgubil službo, ker je na alterju pisal nekaj čez Zokija, pa da vidim, če bo tudi mene doletela kakšna sankcija, vsekakor sporočim. :cheer::valjamse:

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
22.619
604
113
blizu močvirne prestolnice
Noben normalen ne more podpirati, sd, levice, lds-zares-ps-ab-smc-lmš, desusa. Nihče pa ne reče da so današnji akterji odrešitelji. Vsekakor ne, so pa malenkost boljši kot prej našteti, vsaj ni čefurskih zastav in čefurskih pesmi.

wilburxxx

Majstr
29. sep 2010
1.202
297
83
[QUOTE="8888, post: 2847321,
Uporabnik zino je napisal:
Kdo se preserava s preteklostjo? Levaki, kateri kradejo na veliko, se jim odpisujejo dolgove, so uničili pravosodje, zdravstvo, šolstvo. Ja uni bi lahko kaj naredili takrat žal niso nič oziroma bore malo, toda vseeno so naredili manj škode kot tile klovni.
[/QUOTE]

Kaj niso nič nardil? Spomni se Interevrope, lomastenje po državnih firmah, nastavljanje nesposobnih ljudi na zahtevna delovna mesta, prodaji Mercatorja in posledice tega, klicanje trojke, nateg z prodajo NKBM... nespoštovanje ustavnih odločb...
To kar tako imenovani, po njihovo levi, delajo 20 let, je njim uspelo v 4-ih pa še več. Res so sposobni.

• Všeč mi je
Reactions: Valhalla and bizi