Danes otvoritev novega cluba Ultra (bivši Papilon)

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
No, gre kdo danes, je kdo že bil slučajno? Slikce, Video?
Lokacija bivše Tramontane, Papilona, El Dorado. Glasba pa RNB, house in dance 80 90.
Me zanima, če se res lahko imenuje kot najelitnejši in najsodobnejši klub v tem delu Evrope??

Vsaj tako se je govorilo pred otvoritvijo.
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.023
118
63
okolica mesta
Bojda se kmalu seljo nad mesto, tramontana gre pa na staro lokacijo
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Bil včeraj v Ultra na otvoritvi. Na vhodu rdeča preproga in sveče. Notri vse (pretežno) v črnem, ogromen displej z animacijami (resolucija v kur@u). Šampanjček z jagodo, kanapeji, sadje. Dooobre hostese (heineken). Pol natakarjev iz En pub-a. Folka niti ne toliko, da bi rekel, da je bil dren. Za pogledat je.

lp
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Panel je sestavljen iz več ekranov. Velikosti (približno) 3 m x 10 m. Resolucija porazna
uf-1.gif
. Podobna zadeva kot je reklamni panel na Nami (oz. ko greste proti Nami).
O ambientu pa: vse v črnem, 3 x šank, vip prostor zraven ekrana
bonk.gif


lp
 

blaz_opc

Pripravnik
27. apr 2008
91
0
6
41
Obišči stran
Dans bil not. Res je vse v črnem in un ekran tm ubija z ozvočenje je klu za dj je podn vsaj dans za rnb je bil
bonk.gif

kao meneger kluba mi je pa napisal....tole----->Članske izkaznice ti ULTRA BLACK CARD bomo lansirali v kratkem. Pogoji so že definirani a ne dokončno. Kartice bodo plačljive in vsako leto jih bo potrebno podaljševati. Kartice bo moč dobiti zgolj po priporočilih oz garanciji nosilcev ali vodstva kluba.

tko da je bl vse tko tko
uf-1.gif
 

kdosemjaz

Fizikalc
1. avg 2007
1.654
0
36
Le kdo jim je spisal promocijski tekst:

in the 90's there was El Dorado
in the 2K there was Papillon
then there was story of the wind and now
is the time for
ULTRA
a new era of clubs
hysterical-1.gif


Tole mi nič kaj ne obeta, a mogoče bo dober odmik od Bachusa, kjer sem nazadnje slišala DJ-ja sukat Tanjo Žagar ter 2 zaporedoma Sekin Aspirin. Halo, a te samooklicane DJ-je na cesti poberejo al kaj?
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Nevem kje sem enkrat bral na enem forumu o tem, ko so se vsi zgražal nad DJ-jem kakšno bedno glasbo vrti. In pol se oglasi organizator dogodkov tistem klubu in je bil odgovor sledeč

"Ne mormo pričakovat od DJ-ja, da bo vrtel r`n`b, hip hop, rock`n`roll, če pa sam posluša hard rock. A naj ma walkman v ušesih?"
hysterical-1.gif
Sej ni folk zarad DJ-ja tam ampak DJ zarad folka.
 

Viky

1600. registrirani uporabnik
27. okt 2007
747
0
16
42
Jst sm šu učeri mal firbec popast, pa je za moje pojme blo dokaj na nivoju. Moti me pa predvsem tema, tko da bi lahko mal bolj svetlo naredil. Un displey je pa itak podn in je tak kot na malo boljših avtoradijih.
Učeri na RNB je bil folk isti kot ob sredah u Globalu, tko da tuki ni neke spremembe. Muska je bla dokaj na nivoju, ozvočenje mene ni tolko motilo, saj klub ni tolk zlo velik.

Me je pa presenetl, da ni BBR varnost, glede na to da majo monopol nad klubi v LJ. Varnostniki dokaj prijazni, Valina al kako že.
Upam, da bo ob sobotah muska tudi taka kot je bla v Globalu. Je pa zlo dobrodošlo spet neki novga, ker Bachus je totalno Franci ratu, Asa pa Cvetke smo se pa tut že mal naveličal. Bomo vidl.

Je pa ob sredah spet salsa v Asu, tko da je blo kr fajn učeri!!
smile-1.gif