Dan mladosti

I

Izbrisan uporabnik #9334

"Druže Tito, mi ti se kunemo."

:valjamse::valjamse: , Ja, ja, jesenska odjuga in babja obljuba - to en glih drži . :aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Pa res. Včeraj sem še enkrat gledala Huston in prav paše v to temo. Tako kot Žižek, se vsi lahko vprašamo kaj je sploh resnica.

 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Sicer je pa to bil čudovit čas miru, ko smo vsi imeli nekaj od življenja. Saj ni treba nevemkoliko ... dovolj je spokojnost in sožitje.

Spektakel v Beogradu je bil pa nepozaben, krona dneva in preteklega leta.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Zgaga

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Dan mladosti 1987

screenshot%20clanka%20o%20skandalu.jpg
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Sicer je bil pa pred 30 leti prav fino. 24. maja smo bili v Tivoliju na The Cure, naslednji dan pa v Križankah na Pixies. Bili smo mladi in bili smo tam. In oni so bili pri nas. In vse je bilo pred nami.



 
  • Všeč mi je
Reactions: zoom

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
Sicer je bil pa pred 30 leti prav fino. 24. maja smo bili v Tivoliju na The Cure, naslednji dan pa v Križankah na Pixies. Bili smo mladi in bili smo tam. In oni so bili pri nas. In vse je bilo pred nami.



Takrat smo že mi otroke pecikl vozit učili, zgube narave ste ga pa srali, danes pa zastonjkarje vabite in zahtevate, da vam jih ti naši otroc preživljajo, ko še svoje otroke komaj, ker ste še njihove pravnuke zapufali.
eeeeeej tolpa ena pokvarjena komunajzlerska :mad::gorjaca:

raj povej ka si na koncertih pod stopnicami delala:evil:
 

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
slavimo raje dan brisače
neč dan brisače, dan mladosti naj ostane, ker je dobro služil svojemu namenu.
Takrat smo se iz bata škornjev v teniske preobuli in se z mopedi odpeljali v mesto na žurko brez vstopnine. Še za dva druga vem, ki smo tam stare mame svojih vnukov spoznali .
Vem pa za enega, ki se je na ta dan vedno luzerk pod stopnicami dotikal :bruh: ta je pa še danes samski.