Da se bo avto res svetil.

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Kaj uporabit?
Namreč, ena pupa me je prosila, da bi se skupaj z mano vozila na kleklarski tečaj, pa se mi zdi, da je, kot pravimo, plehpič-ka. Je zelo dobra češplja za svoja leta, zato bi blo dobro naredit vtis nanjo. Človek nikol ne ve kaj se lahko izcimi iz tega.
Poliranje avta z kakšnimi pastami se mi ne da, nimam časa, če pa bi se dobil kakšen dober avtošampon, bi mi pa prav prišpšel.
A se dobi kak tak šampon, ki bi vseboval dovolj voska, ali kakšno drugo zadevo, ki naredi lesk in bleščeč avto?
Dejte pomagat stardecu!
 

Samojed

el. zaščita
Osebje foruma
19. sep 2007
2.156
55
48
Osrednja Slovenija
cheer.gif


Resno pa - pelji ga spolirat v kako avtopralnico ali podobno "ustanovo".
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Zabelil bom že jaz kleklarico.
Drgač pa, to poliranje, bojda ni preveč priporočljivo, ker se lak na avtu tanjša.
Jaz rad avto perem sam in nebi rad zapravljal za neko poliranje v avtopralnici vsakič, ko bom kleklarco peljal na tečaj. Saj jo ne vozim na ohcet! Pa tud dobro je, če se avto lepo sveti ob nedeljah, ko se peljem k maši.
A obstaja kakšen res dober avtošampon, da bi vse na enkrat opravu, pa še lak bi bil zaščiten?

Včasih so neki dilerji prodajali nekakšno zadevo iz kolekcije "GOLDEN". (vsaj mislim da se je tako reklo) Tam je bla dobra zadeva in mislim, da to ne obstaja več. Ali pač?
 

Samojed

el. zaščita
Osebje foruma
19. sep 2007
2.156
55
48
Osrednja Slovenija
Sam uporabljam (zadnje čase poredko) Armoral šampon in se mi zdi zelo v redu. Dobro opere, za njim ostane lesk. Avta nisem poliral že par let, pa je v redu. Je pa to zelena varianta, modra varianta ima kao dodan vosek ali neko polirno sredstvo, pa ni v redu. Oprano je slabše, pa še lisat ostane. Se pa v iber ne bo svetil, za to je samo poliranje oz če te skrbi zaradi barve - res polirat je treba poškodovano barvo. Če je ta v redu, se ga dobro opere in "spolira" z zaščitnim sredstvom.
Drugače pa poišči ta Armoral šampon - imajo ga v šparu, pa viking je gor narisan.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Ok, Hvala. Bom pogledal.
Operem avto, pol bom pa dal vetra kleklarci....