Crknil Amino

VitoC

Pripravnik
10. okt 2007
395
0
16
Prekmurje/Ljubljana
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Mark pravi:
Poskusi še par stvari, če ti pa ne rata, pa bi jaz na tvojem mestu šel na T-2...180€ nebi dal za drugega
10.gif

največja fora je pa še to, da moram za drugega čakat več kot teden dni.
uf-1.gif
 

ajvanho

Pripravnik
3. sep 2007
463
6
18
Kaj delate ljudje s pogodbami, katere podpišete ob vključitvi storitve ? A to mečete stran ali se vam ne ljubi prebrati, ker so premajhni fonti
bonk.gif


Meni recimo piše točno tako:

Strojna komunikacijska oprema (televizijski komunikator, IR daljinski upravljalnik, kabli) je v času trajanja naročniškega paketa last SIOL-a.

Mislim, da sem s tem povedal vse. Če tudi tebi piše nekaj takega, odnesi list v Teletrgovino in ga vtakni enemu tam v rit.
 

flajr

Pripravnik
27. sep 2007
375
0
16
Pa ne piše vsem tako. Tistim, ki imajo stare pakete SOLO, DUO ali TRIO, je Telekom (SiOL) "prodal" opremo za simbolično vrednost in tako vsak sam odgovarja za svojo opremo.

Da se pa to spremeniti s prehodom na novo shemo, vse ostane isto (storitve, cena... vse isto), samo drugo pogodbo ti podpišeš. Pe še če si takrat moral kaj plačati za opremo, ti vrnejo. Pokliči 080 8000 - 1.
 

VitoC

Pripravnik
10. okt 2007
395
0
16
Prekmurje/Ljubljana
Obišči stran
No sedaj me je gospa klicala z 080 8000 in mi reče, da imam za crknjenega Aminota še pol leta pogodbe in moram plačat še za tisto (35€), pa pol za novega podpisat pogodbo.

mater jim, račun za mesec marec tako al tako ne bom plačal.
 

VitoC

Pripravnik
10. okt 2007
395
0
16
Prekmurje/Ljubljana
Obišči stran
Citat:
Uporabnik flajr pravi:
Pa ne piše vsem tako. Tistim, ki imajo stare pakete SOLO, DUO ali TRIO, je Telekom (SiOL) "prodal" opremo za simbolično vrednost in tako vsak sam odgovarja za svojo opremo.

Da se pa to spremeniti s prehodom na novo shemo, vse ostane isto (storitve, cena... vse isto), samo drugo pogodbo ti podpišeš. Pe še če si takrat moral kaj plačati za opremo, ti vrnejo. Pokliči 080 8000 - 1.

A lahko novo pogodbo podpišem tako, da bo amino last siola? kolikor mi je znano Ne.

??
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
A na 080 1000 (tehnično pomoč) si že klical? Ker kot ti je nekdo že napisal, skoraj sigurno ti ni crknil Amino, če dobivaš Data could not be fetched, ampak gre samo za napačno konfiguracijo/povezavo.
 

VitoC

Pripravnik
10. okt 2007
395
0
16
Prekmurje/Ljubljana
Obišči stran
Citat:
Uporabnik geronimo pravi:
A na 080 1000 (tehnično pomoč) si že klical? Ker kot ti je nekdo že napisal, skoraj sigurno ti ni crknil Amino, če dobivaš Data could not be fetched, ampak gre samo za napačno konfiguracijo/povezavo.

Klical sem na 080 1000 takoj. Sam sem prej probal menjat kabel (porte) na modemu, izklopil amino, ponovno vklopil in nič ni pomagalo.

Na koncu še na 080 1000, je resetiral modem in vse ostalo. pa nič rešitve.

Vseeno misliš da ni šel amino ??

lp
 

ajvanho

Pripravnik
3. sep 2007
463
6
18
Predlagam, da prijaviš napako, da ti net ne dela, ko pa pride tehnik, mu povej, če ti lahko preveri Amino-ta. Tako boš vsaj ziher, da ti je šel v maloro. Če ti ga pa mojster usposobi, mu daj pa za eno pivo in bosta oba zadovoljna