CP Vransko

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Torej zdaj ko podirajo cestnino in obnavljajo vozišče med Vranskim in Šempetrom promet poteka trenutno po eni (obnovljeni) strani. Cesta ima že zdaj na odstavnem pasu kolesnice od tovornjakov, pa ni še niti uradno odprta :obesise: čestitke za kvalitetno gradnjo. Upam, da bo ista firma delala Karavanke:nigladek:
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.880
3.004
113
V petek dopoldne sem se proti mariboru peljal in me me je skor s sedeža prestavil ko sem videl kar ti. Dva tedna star asfalt na odstavnem pasu in ima že kolesnice od tovornjakov. Seveda ker na odstavnem se ponavadi samo ustavlja pa dajo najslabš asfalt zdej jih je pa zajebalo ko se vsak dan pelje nekaj tisoč tovornjakov po njem.
V glavnem :bonk::bonk::bonk:
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.530
113
Logično da je lahko slabše kvalitete, saj ni namenjen takšnim obemenitvam kot vozni ali prehitevalni. Rezervne gume tudi nimaš za 270 km/h kot ostale gume na katerih se sicer voziš.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.880
3.004
113
Logično da je lahko slabše kvalitete, saj ni namenjen takšnim obemenitvam kot vozni ali prehitevalni. Rezervne gume tudi nimaš za 270 km/h kot ostale gume na katerih se sicer voziš.

Ja imam ker imam rezervo enako kot originale in ne tiste majhne za 80 km/h:fredi: