Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.190
3.353
113
Daj reci da nabijaš!?

Lahko se prostovoljno odrečeš državljanstvu, bivališču, prerežeš OI, PL, zdravstveno, vozniško, prometno,... in vsem pravicam iz tega naslova in živiš tukaj, mi pa ti bomo po 26ih letih plačali 13.050€. :bonk:

Noben se ni prostovoljno izbrisal.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Prostovoljna odločitev max 20% od 25.000 - še naša sodišča so to priznala, da se o ESČP ne menimo.
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Če se res tako vzorno obnašajo, zakaj so bili pa potem celo poletje temno rdeči? Znaš tudi to obrazložit ?

In koliko so bili precepljeni konec avgusta, ko je virus tam še na veliko haral?
Peak so dosegl okol 25ga julija k so bli na nasih trenutnih cifrah (mal cez 50%). Poglej si se mal hospitalizacije. Obrazlozit, pa tebi, na zalost ne morm.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.346
8.707
113
Evo, osebno poznam žrtev upam, da ne smrtno, tegale fiaska NIJZ s preklici covidnih potrdil. Sodelavka je imela fejst zajeban long covid, tok jo je zgonil, da ni mogla naenkrat več ko po dveh štengah. Srce BP, pljuča BP, vse BP, sam ona po štengah ni mogla. Prišla k sebi fejst počasi in se šla cepit z moderno 6 mesecev in nekaj dni po pozitivnem PCR testu. Moderna jo je položila v posteljo za teden dni, podobni simptomi kot pri long covidu. No zdaj zgrožena ugotovi na meji, da ji potrdilo ne velja več. Se je šla na hitro cepit še enkrat, z moderno. Ravno tisti dan, ko je NIJZ lahkotno oznanil, da potrdila spet veljajo, je ležala s hudo visoko vročino in še danes ni zapustila postelje. ... Tolk o tem, kok se naši osli delajo norca z ljudi.
 
  • Žalosti me
Reactions: Matey in krko

krko

Guru
5. sep 2010
2.486
1.132
113

Potrdila, ki jih je na dom pošiljal NIJZ, je skladna s predpisi, ki določajo veljavnost izpolnjevanja pogojev PCT.
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Sem klicu na nijz, odgovor, ce nimate nobenga ki ima dostop do racunalnika, pejte na ambasado v drzavi kjer ste. Na take primere nismo pomislili. Kdo bo to placu, tud ne vedo.
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.234
54
48
Sem klicu na nijz, odgovor, ce nimate nobenga ki ima dostop do racunalnika, pejte na ambasado v drzavi kjer ste. Na take primere nismo pomislili. Kdo bo to placu, tud ne vedo.
za IOS imas app Zvem, poskeniras Qr kodo in dobis v app novo potrdilo,..verjetno ja na Androidu enako...
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.568
113
Hahaha, vaxerje bo bolelo

Australia is "NEVER Going Back to Normal"
Straight from the horse's mouth

Booster shoots, množina.
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.069
301
83
Evo, osebno poznam žrtev upam, da ne smrtno, tegale fiaska NIJZ s preklici covidnih potrdil. Sodelavka je imela fejst zajeban long covid, tok jo je zgonil, da ni mogla naenkrat več ko po dveh štengah. Srce BP, pljuča BP, vse BP, sam ona po štengah ni mogla. Prišla k sebi fejst počasi in se šla cepit z moderno 6 mesecev in nekaj dni po pozitivnem PCR testu. Moderna jo je položila v posteljo za teden dni, podobni simptomi kot pri long covidu. No zdaj zgrožena ugotovi na meji, da ji potrdilo ne velja več. Se je šla na hitro cepit še enkrat, z moderno. Ravno tisti dan, ko je NIJZ lahkotno oznanil, da potrdila spet veljajo, je ležala s hudo visoko vročino in še danes ni zapustila postelje. ... Tolk o tem, kok se naši osli delajo norca z ljudi.

In od vse tele kolobocije s potrdili je tebi najbolj čudno to, da se oblast dela norca z veljavnostjo. To, da je po obakratnem posegu imela dama težave (in to ne ravno blage, če sem prav razbral) je pa drugotnega pomena, če sploh?
Ne odgovarjat, prosim lepo. Samo na glas se čudim...
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
So bila preklicana, in sicer tista, za prebolevnike cepljene z eno dozo med 6. in 8. mesecem in tista za prebolevnike brez PCR testa, ampak samo s potrdilom zdravnika.
POTEKLA so potrdila, ki so bila "testno" pridobljena/sprintana v času preden smo dobili ona od NIJZ po pošti - ker je šlo za testno obdobje aplikacije je bila veljavnost 90 dni od pridobitve.
ZAČASNO so bila NEVELJAVNA potrdila za prebolevnike cepljene v prvih dneh septembra, ko se je veljavnost prebolevnosti podaljšala iz 6 na 8 al 9 mesecev, potem pa čez dober teden znižala spet na 6 mesecev, kot ima to EU. Torej ta potrdila ne veljajo v EU, veljajo pa sedaj v SLO :bonk: ker so "strokovnjaki" ugotovili, da so sami priporočali cepljenje prebolevnikov šele po 6 meseceh in do 8 mesecev po preboletju.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.568
113
Zakaj se Italija, Francija, Nemčija in Avstrija kljub podobni precepljenosti kot Norveška, niti pod razno še ne odpirajo in silijo s pct še naprej ?