Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.486
8.846
113
Ma jest bi prej rekel, da je njihov imunski sistem to potamanil že čisto na vhodu v telo, zato malo protiteles v krvi in jih pol test ne zazna. Glede na nalezljivost te hebe, ne verjamem, da se tvoji ne bi okužili. Mam filing, da bomo z globokim raziskovanjem tega virusa odkril zakaj se nekateri ne nalezejo prehlada.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.875
3.001
113
Je pa še druga opcija, da ostanejo zaprte dokler vsi ne dosežejo pogoja, se pravi tam do marca. Ker bilo je na novinarski konferenci rečeno da obratno ne bo.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Je pa še druga opcija, da ostanejo zaprte dokler vsi ne dosežejo pogoja, se pravi tam do marca. Ker bilo je na novinarski konferenci rečeno da obratno ne bo.
velikost nasih regij je smeh, in racunanje okuženosti na 100.000 prebivalcev, dovolje je že to da ima ena regija več DSO in nikoli ne bo spplavala na zeleno... ce to ne bo ok, pa gremo gledat se posamezne obcine, ce pa to nebo ok pa dajmo gledat se posamezna mesta in potem ulice...

samo floki lahko daje še bolj debilne opcije od naše vlade
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi in jonny77

sad

Guru
24. avg 2007
20.483
9.186
113
velikost nasih regij je smeh, in racunanje okuženosti na 100.000 prebivalcev, dovolje je že to da ima ena regija več DSO in nikoli ne bo spplavala na zeleno... ce to ne bo ok, pa gremo gledat se posamezne obcine, ce pa to nebo ok pa dajmo gledat se posamezna mesta in potem ulice...

samo floki lahko daje še bolj debilne opcije od naše vlade
A niso DSOji rešeni s cepljenjem in prekuženostjo že?
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.875
3.001
113
velikost nasih regij je smeh, in racunanje okuženosti na 100.000 prebivalcev, dovolje je že to da ima ena regija več DSO in nikoli ne bo spplavala na zeleno... ce to ne bo ok, pa gremo gledat se posamezne obcine, ce pa to nebo ok pa dajmo gledat se posamezna mesta in potem ulice...

samo floki lahko daje še bolj debilne opcije od naše vlade

Debilen si kvečjemu ti, lahko pa predlagaš kar si napisal, primerjave si dal ravno na stopnji tvojega IQ (primernega trenutnim temperaturam)
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.573
113
Marlbor
A niso DSOji rešeni s cepljenjem in prekuženostjo že?
Večinoma ja, razen v treh regijah, ki se jih je virus do sedaj izogibal, sedaj pa se borijo z izbruhi. Zaenkrat precepljenost slabo deluje v teh domovih, zelo dobro pa deluje prekuženost v domovih, ki so virus že imeli.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.766
-170
113
No jaz, ki sem virus prebolel in sem testiran negativno, bom v primeru pozitive na tem testu zahteval PCR testiranje.
In če boš na PCR negativen, kdo ti bo povrnil stroške hitrega testa 15€ ki si jih plačal na smučišču? (pa še smučarske karte nisi mogel izkoristit)

In kaj če boš še na PCR pozitiven, saj tudi ti niso 100% zanesljivi?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
In če boš na PCR negativen, kdo ti bo povrnil stroške hitrega testa 15€ ki si jih plačal na smučišču? (pa še smučarske karte nisi mogel izkoristit)

In kaj če boš še na PCR pozitiven, saj tudi ti niso 100% zanesljivi?
Pod in na Pohorju se testiramo brezplačno in brezvezno.

Karte pa sem si kupil en dan pred trenutno zaporo smučišč. :(
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.037
4.047
113
In če boš na PCR negativen, kdo ti bo povrnil stroške hitrega testa 15€ ki si jih plačal na smučišču? (pa še smučarske karte nisi mogel izkoristit)

In kaj če boš še na PCR pozitiven, saj tudi ti niso 100% zanesljivi?
Ni tako, da na smucisce lahko tudi prides s hitrim testom, ki si ga opravil brezplacno v svoji obcini?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.037
4.047
113
Aja, pa pripravite se na ponoven skok stevilk pozitivnih na hitrih testih zdaj, ko bodo s soboto hitri testi obvezni za smucisca in v ponedeljek, ko se bodo na hitrih testih testirali skoraj vsi solniki.