Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.773
-212
113
zdj bo prostovoljna in ne boš imel kj pisat.
grozno
evo ti tvoja prostovoljnost:
"Razlogi, zakaj smo v zakonsko besedilo umestili obvezno uporabo aplikacije, niso prenehali. Žal se zdi, da bomo to potrebovali. Zato ne razmišljamo o umiku določb, ki nalagajo obvezno uporabo iz zakonodaje. Stanje kaže, da bomo potrebovali takšno aplikacijo, vendar je to druga aplikacija,"

evo kako nas nategujejo. Sprejmejo zakon, da bo app (za nekatere) obvezna, naslednji dan pa pravojo, da bo za vse prostovoljna. In tako mirijo nasprotnike obvezne aplikacije. In dokler aplikacije ni bilo, je bila "prostovoljna" sedaj ko je pripravljena za uporabo, pa že prvi dan pravijo, da bo potrebno, da bo obvezna.

In še več. ta app sedaj, na kateri funkcionalnosti so nas prepričevali, kako dela (anonimno, ni lokacije, ni dostopov do stikov.... ) že danes ni dobra, že govorijo o neki drugi aplikaciji z boljšo funkcionalnostjo. (beri bo boljše vohunila)...
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.986
5.714
113
blizu močvirne prestolnice
Sicer pri veterinarju :evil:
1598536832999.png
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: novaa in Romzi

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.556
271
113
se ze pripravlja teren za jesensko drekanje... res... sej clovek ne ve kaj naj si misli... od verodostojnih info so le stevilke opravljenih testov in pogojno st. okuzenih, ostalo je pa vse pod vprasajem.

in celo doktor se ukvarja s flaterji... res zanimivo, ker jest mam obcutek da ravno flaterji verjamejo da je covid smrtonosen virus za vso populacijo.

 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.986
5.714
113
blizu močvirne prestolnice
Umivanje rok in nošenje mask. To reši večino problemov. So pa bedaki predvsem levaki kateri to ne upoštevajo in sedaj nekatere trgovine ne zahtevajo nošenja mask. Pa bi morala. Še Musarjeva je rekla da je un bedak, kater hodi od trgovine do trgovine in snema varnostnike, ter se krega z njimi.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.213
3.367
113
In kakšen je rezultat Brezij? Bedak.
Če bi ti vlada predpisala da moraš nosit roza štumfe, ker posledično preprečujejo glivična obolenja, bi jih nosil, a ne? Kljub temu, da se ti porajajo dvomi?

Danes bo lep sončen dan, ampak bodimo odgovorni in uporablajmo dežnik.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
In kakšen je rezultat dejanj levakov bedakov, ki ne upoštevajo priporočil?
Bedak te je naredil.
Kristusov navijač pljuva po njemu neljubih levakih, jaz mu sam nastavljam ogledalo, kako se vedejo "njegovi".
Ne glede na pluvanje pa nam gre čisto ok.
Že dva meseca poslušamo o eksponentni rasti, ves čas pa se vrtimo okrog 20-30 novoodkritih okuženih na dan. Verjetno bo naslednjih 14 dni ključnih :evil:
Saj ne vem, če je kdo opazil, ampak mandat za kvasneje neumnosti imajo že pol leta desnosučni. Odlično jim gre.
 

boc

Majstr
1. avg 2007
2.366
432
83
Torej nam ni potrebno skrbet in se kaj dogovarjati, saj bo EU poskrbela za nas.
Ne ve se kakšno bo cepivo (in kdaj pride), pa se špekulira o dvojini dozi.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Saj meni tudi.
Samo bodi pošten in priznaj da priporočil nihče striktno ne upošteva.
Me prav zanima, kdo vsakič natakne novo masko za enkratno uporabo.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.773
-212
113
Evo vlada danes sprejela odlok o obveznem nošenju mask v notranjih prostorih.

Ali to pomeni, da dosedaj maske v trgovinah niso bile obvezne ????
odlok o nosenju mask_n.jpg