Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

gr69

Guru
15. dec 2009
11.289
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Link?
Zaenkrat še zaradi duševnega miru ne gledam dnevno-informacijskih oddaj, pa ne bi rad zdaj moral ma 3 kanalih iskati kdaj je Milan “bubnil in ostal živ”, a po drugi strani pa bi vseeno rad kako komedijo pogledal.
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
ActiveCrispHypacrosaurus-max-1mb.gif
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
iz tegale clanka bl bode v oci placa generalnega direktorja policije. Pri tko nizki placi mi pricakujemo neko neodvisno in nepodkupljivo policijo?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Menda da je. Če bi direktor imel milijon evrov letno, kako bi to vplivali na neodvisno in nepodkupljivo delo njegovih podrejenih_ :gorjaca:
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.703
2.345
113
Pomurje
Še v času Jugoslavije, so avstijski cariniki in policisti na mejah, imeli višje plače in ostale ugodnosti ravno zaradi tega, da niso sprejemali podkupnin, ko se je še švercalo.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.771
-198
113
seveda gremo v ekstrem milijon evrov. 150k bruto bi bilo ok.
Thaler je imal 200K+, pa je bil še vedno podkupljiv.

Treven je pa že tudi pred leti, dobil 80K neupravičenega dodatka pri plači, ki jih ni vrnil.

Tako da nebi rekel, da je plača odvisna od poštenosti. Ali si pošten, ali pa nisi.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
Evo ena sveža od danes kako se lahko izigrava preventivne postopke: sem bil na službenem zdravniškem pregledu, ki se ga naredi na vsake toliko in ko sem med postopkom šel malo čakat nazaj v sprejemnico oz. čakalnico, tam naletim na manjši prepir med medicinsko sestro ter enim Bosancem (ali pa bosanskim Slovencem). Problem? Niso ga hoteli sprejeti ter pregledati in so vztrajali na tem, da mora biti v karanteni saj je model povedal, da je bil zdaj več kot dva tedna pri svoji družini v Bosni ampak, da mu policaji na meji niso odredili karantene, ker jim je pokazal potrdilo, da se je kao samo peljal čez BiH, saj je drugače zaposlen kot voznik v nekem transportnem podjetju in da mu je zato šef lahko spisal tako potrdilo, da mu malce pomaga. Po večminutnem pregovarjanju je tip popustil ter zapustil čakalnico ali pa je odšel v preventivno karanteno pa "lahko samo ugibamo".
Ene res boli k**** za vse te stvari in pri takih ne pomaga ne predpis, ne aplikacija, ne zaprtje občin.