Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.402
4.506
113
Samo zaradi teh treh cepljenih in prehlajenih sodelavcev, ki bodo čez 1 teden dobri, se necepljenim omejuje gibanje, delo, dostop do zdravnika, trgovin.....
Ne vidim kje je tu sedaj moj problem? Popolnoma vseeno mi je za antivaxerja in njegove probleme, kot je njemu čisto vseeno kaj se dogaja v svetu.
Če necepljeni ne bi polnili bolnic, kot jih, tudi omejitev ne bi bilo takšnih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in bizi

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Torej si mnenja, da bolnice niso polne in virusa ni ter so ukrepi samo zato, da zatirajo mirsije?
A povezavo med ananasom in smrekovim vršičkom si že ugotovil?
Bolnice so polne ker ste se nekateri cepljeni strgali z verige in s svojim god-like kompleksom hodite naokoli in kuzite vse okoli sebe.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.402
4.506
113
Bolnice so polne ker ste se nekateri cepljeni strgali z verige in s svojim god-like kompleksom hodite naokoli in kuzite vse okoli sebe.
Kužijo necepljeni še 3x bolj, kužijo tudi cepljeni, skratka virus bo krožil večno. Če tega ne razumeš, ti ne morem pomagat. Če je tebi bistvo življenja 1x tedensko driskat v pisarni, ostalo pa doma in izlet v lavor v klet do konca življenja super, večina ostalih pa rabi delat med ljudmi, se šolat med ljudmi in živet med ljudmi. Cepljen, necepljen, maska, razkužila, vse to virusa ne bo ustavila.

Bolnice so pa na kolena spravili seveda necepljeni.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Kužijo necepljeni še 3x bolj, kužijo tudi cepljeni, skratka virus bo krožil večno. Če tega ne razumeš, ti ne morem pomagat. Če je tebi bistvo življenja 1x tedensko driskat v pisarni, ostalo pa doma in izlet v lavor v klet do konca življenja super, večina ostalih pa rabi delat med ljudmi, se šolat med ljudmi in živet med ljudmi. Cepljen, necepljen, maska, razkužila, vse to virusa ne bo ustavila.

Bolnice so pa na kolena spravili seveda necepljeni.
Necepljeni se testiramo cca 3x na teden. Vsaj. Cepljeni se ne in hodite naokoli okuzeni. Kdo bolj kuzi?
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.402
4.506
113
Ne razumem. A niste trdili , da je to samo navaden prehlad? Zakaj torej neprijeten občutek?
Seveda je čisto navaden prehlad, ki ga Andyiji dajo 2x čez asimptomatsko kot keks. 6 dni na teden se skriva v kleti in je pridkan necepljen anticepilček, 1 dan pa mora v pisarno, kjer se počuti ogroženega ko sodelavec za šipo 2x kihne. Ogrožen tako močno, da mora celo prekiniti iskanje anticepilskih novičk, da spiše pritožbo šefu. Resnično mi je žal za vse njegove kolege.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.402
4.506
113
Si pa sam veliko bolj uspešen v lastni diskreditaciji. Argumente seveda mirno ignoriraš kot ponavadi.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.402
4.506
113
Več kot 80% necepljenih na intenzivni v Lj, cifra še celo narašča. To je bistvo vsega.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.568
113

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Po indijskem, japonskem, indonezijskem 'čudežu'

Afrika
Še dobro da se Afričani spet uprli belcem, drugače bi spet padli v podložništvo tako kot mi sedaj v zahodnem svetu.
 
  • Haha
Reactions: bertoncl

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.782
6.067
113
Po indijskem, japonskem, indonezijskem 'čudežu'

Afrika


Priznajte si, EU je popolnoma zavozila.
Daj preberi vsaj članek, imaš odgovor zakaj je temu tako.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.568
113
Več kot 80% necepljenih na intenzivni v Lj, cifra še celo narašča. To je bistvo vsega.
Morda bi bolj specifično nagovorili starejše, da jih spodbudijo k cepljenju ali izolaciji?

Ker če poslušate naše strokovnjake na tiskovkah, pri poročilih, tudi v temle članku npr. ministra, komunicirajo samo o mlajši populaciji, ukrepih v vrtcu, šolah, faksih, omejevanju epidemije med mladimi ....

Ste jih že kdaj slišali,da bi rekli kaj več o tem, da je covid problem starejših, da oni pristanejo v bolnici in umrejo.
Imamo tabelo hospitaliziranih po starostnih skupinah?
A nam vedno posredujejo le starost najmlajšega, da bi prepričali mlajše v cepljenje, pa morda kdaj še povprečno starost .... pri čemer na sledilniku točno vidimo, kdo še vedno umira.

Zakaj minister nikoli ne nagovori direktno teh rizičnih skupin, jim pove, kdo bo najverjetneje pristal v bolnici, katera so tista pridružena stanja, ki lahko tragično vplivajo na razvoj bolezni .... ne vedno samo izpostavljati izjem, tistih nekaj, ki so povsem zdravi in mladi pristali v bolnici.