Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Necepljena zena pozitivna, on cepljen negativen na hitrem testu. Tako kot na PCR pozitivna cepljena sodelavka, ki je bila na hitrem 3x negativna.

Zbolela sta pa hkrati oba v petek zvecer.
In sedaj si si sam dal odgovor zakaj se cepljenih ne testira na blef z hitrimi testi.
Ker nosijo enostavno premalo virusa.

Zazna ga samo pcr test.

In zato je cepljenje pomembno.
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.682
576
113
Necepljena zena pozitivna, on cepljen negativen na hitrem testu. Tako kot na PCR pozitivna cepljena sodelavka, ki je bila na hitrem 3x negativna.

Zbolela sta pa hkrati oba v petek zvecer.

Zboleli bomo tako ali tako vsi, cepljeni, necepljeni, tudi prebolevniki. Necepljeni, ki niso preboleli in imajo smolo (starejši, ranljive skupine), pa bodo še bolj polnili bolnišnice, intenzivne oddelke in tudi mrtvašnice... S tem pa vsem ostalim (tudi kroničnim bolnikom, ki jih cepivo in imunski sistem slabše ščitita), omejevali dostop do zdravstvenih storitev.

PCT je postal mrtva črka na papirju, nihče ga ne preverja, država pa preverjanja ne zna ali zmore uveljaviti. Ok, bo pač Texas. Sem kar vesel, da ne delam v zdravstvu.
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.599
1.061
113
ni mi nihče predlagal česa takega

občutek je, da jim bolj ali manj dol visi... zadeva pač hara in to je to
sem bil v podobni situaciji novembra 2020: vsi znaki, vključno z vročino nad 37, kličem v ambulanto da bi šel na test: "takšne damo za 10 dni v bolniško."
Ker sem zaradi domačih razmer moral vedeti covid ali ne covid, sem si test plačal sam in potem poslal zahtevek za vračilo: zavrnjeno. Poslal pritožbo: zavrnjeno.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Zboleli bomo tako ali tako vsi, cepljeni, necepljeni, tudi prebolevniki. Necepljeni, ki niso preboleli in imajo smolo (starejši, ranljive skupine), pa bodo še bolj polnili bolnišnice, intenzivne oddelke in tudi mrtvašnice... S tem pa vsem ostalim (tudi kroničnim bolnikom, ki jih cepivo in imunski sistem slabše ščitita), omejevali dostop do zdravstvenih storitev.

PCT je postal mrtva črka na papirju, nihče ga ne preverja, država pa preverjanja ne zna ali zmore uveljaviti. Ok, bo pač Texas. Sem kar vesel, da ne delam v zdravstvu.

Zato pa je nesmiselno in krivično delati razlike med cepljenimi in necepljenimi, saj smo oboji lahko spreaderji.

Cepiva so na voljo, prav tako zdravila.