Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.259
6.521
113
Je pa zanimivo da je kar več smrti zadnja 2 al 3 dni. Ampak bistvo ostaja da pada št hospitaliziranih
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.759
2.638
113
Saj je Kaja Sajovic pisala v svojem članku da se v Afriku ponarejen negativen pcr izvid prodaja za 50usd.
V tanzaniji menda do pravega testa zelo težko prideš.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan
19. jul 2007
2.762
1.493
113

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kolikor vem, Kitajci in Avstralci še vedno vsakega, ki pride iz tujine, napotijo v hotel za 14 dni, ne glede na rezultate testov, ki jih prinese s sabo.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.759
2.638
113
Že vejo zakaj. Na kitajsko do predkratkim ( ne vem če še velja) sloh nisi mogel brez negativnega testa na protitelesa!
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.876
3.001
113
Tudi Hrvatje imajo probleme s turisti iz Zanzibarja
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.759
2.638
113

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Zanimivo bi bilo izvedeti, ce ostala 2 nista zdravnika in sta bila mogoce cepljena, ali sta stara 80+ let ali sta bila cepljena mimo vrste.
Namrec, to bi nam dalo odgovor na vprasanje od kje nam manjka 50.000 doz cepiva.
Nekako bolj verjetno je, da so vsi 3 bili cepljeni, sedaj, kdo so niti ni pomembno, razen, če se skuša prikriti kakšno zlorabo.

Vsa ta skrivnostnost dodatno povečuje nezaupanje ljudi v vse kar nam govori politika in stroka.

Vprašanj, ki jih želi javnost poznati, je veliko.
Zagotovo nas vse zanima ali so vsi bili cepljeni. Ali je kdo od njih že prebolel v preteklosti, ali celo prebolel in bil še cepljen. Ali imamo druge okužene. Katere kategorije, že cepljene, že prebolele, nove....
 

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
V včerajšnjem prispevku glede potrdil o prebolelosti smo slišali spet eno novo od državne sekretarke. Rekla nam je, da so protitelesa lahko pri nekomu, ki je kovid prebolel v marcu lani, in da takšna oseba ni več zaščitena, ker velja, da je zaščita po prebolelem kovidu do nekje 6 mesecev, zato ta protitelesa niso ustrezen pokazatelj, da je nekdo zaščiten.
Hm, do sedaj sem bil prepričan, da je ključna koncentracija protiteles, ne glede na pretečeno obdobje.
Ali se samo meni zdi, ali ste tudi drugi dobili občutek, da za mikrofonom ni bila predstavnica vlade oz. zdravstvenega sektorja, ampak prodajalka cepiv?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Seveda niso samo protitelesa.

V naslednji raziskavi pa je tudi pojasnjeno, zakaj nekateri ne fasemo Covida in zakaj tudi nimamo protiteles tudi ce smo v stiku:


One issue is that antibody studies tend to underestimate naturally formed immunity as they don’t measure key T-cells with a memory of the virus, and Swedish researchers have found that more recovered COVID-19 patients have a T-cell response versus any detectable antibodies. Further, this immunity was also present in people exposed (i.e., not infected or asymptomatic) to the virus such as family members.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tsunami

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Že vejo zakaj. Na kitajsko do predkratkim ...
saj ni res pa mogoče je ...
 
  • Haha
Reactions: AndY1

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... gledal prejle ponovitev "PresaDiretta" na Rai3 ... Italijanski znanstveniki prišli do zanimive ugotovitve s primerjavo DNK in odziva na Korono ... več kot ima človek v sebi določenih sekvenc od Neandertalcev, slabši potek bolezni je pri Covid-19 ... določeni geni se vlečejo desettisoče let v preteklost ... Evo, se mi je potrdil moj sum, da ima Korona nekaj veze s sexom :evil: .. in zdaj vem, zakaj imamo toliko mrtvih pri nas ... Naše daljnje prednike (-ce) so več posiljevali Neandertalci ... to bo to najverjetneje, pol pa mi j*bemo ježa danes ... isusek isusek :zavijazocmi: ... oni, ki na virus ne reagirajo, pa so čisti neandertalskih prednikov ... Does it makes sense :sprasujemse: ...
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.259
6.521
113
Zbolite lahko torej tudi, če ste že bili cepljeni, kot se je zgodilo zdravniku iz mariborskega kliničnega centra. Je bilo cepljenje potemtakem zaman?

Ti dripci pa delajo antireklamo za cepljenje?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.317
9.685
113
kod Džej-Zija
Zbolite lahko torej tudi, če ste že bili cepljeni, kot se je zgodilo zdravniku iz mariborskega kliničnega centra. Je bilo cepljenje potemtakem zaman?

Ti dripci pa delajo antireklamo za cepljenje?
Zbolite lahko torej tudi, če ste že bili prekuženi, kot se je zgodilo zdravniku iz mariborskega kliničnega centra. Je bilo prekuženje potemtakem zaman?

Ti dripci pa delajo antireklamo za prekuženje?

Pyzda si bukov, ne morem drugega reči. Samo žnaraš in žnaraš pa delaš iz zrezka drek. To je tvoj doprinos v tej in ostalih covid temah.
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco in sad
19. jul 2007
2.762
1.493
113
Zbolite lahko torej tudi, če ste že bili cepljeni, kot se je zgodilo zdravniku iz mariborskega kliničnega centra. Je bilo cepljenje potemtakem zaman?

Ti dripci pa delajo antireklamo za cepljenje?
darjan, primi se stola, da se ne boš poškodoval, kajti povedal ti bom nekaj kar te bo pretreslo v dno duše.
95% (91%, 76%) procentna učinkovitost cepljenja pomeni, da bo 5% ( 9 %, 24 %) tistih, ki bodo bodo cepljeni in bodo prišli v stik z virusom tudi zbolelo (in bodo tudi prenašalci, in potek njihove bolezni bo občutno blažji).
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.759
2.638
113
darjan, primi se stola, da se ne boš poškodoval, kajti povedal ti bom nekaj kar te bo pretreslo v dno duše.
95% (91%, 76%) procentna učinkovitost cepljenja pomeni, da bo 5% ( 9 %, 24 %) tistih, ki bodo bodo cepljeni in bodo prišli v stik z virusom tudi zbolelo (in bodo tudi prenašalci, in potek njihove bolezni bo občutno blažji).
Daj mu prosim to na kakšnem primeru iz fitnesa predstavi da bo lažje razumel.
 
  • Haha
Reactions: MrDaco in sad