Covid-19 Covid-19 in zmedeni starši/šolarji/uČiteLji

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Kako je sedaj s tem da bi podaljšali pouk za mesec dni da sončki ne bodo prikrajšani znanja.
Ali pa da mesec dni prej začnejo novo šolsko leto.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.402
4.506
113
Kako je sedaj s tem da bi podaljšali pouk za mesec dni da sončki ne bodo prikrajšani znanja.
Ali pa da mesec dni prej začnejo novo šolsko leto.
Zaradi mene brez težav, ker jih ne porinem starim staršem za 2 meseca, ampak morava z mojo kombinirat dopust + dejavnosti, da prebrodimo čisto predolge počitnice.

Seveda se to ne bo zgodilo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.132
2.208
113
Ve kdo, kako je z tistimi velenjskimi učitelji/vzgojitelji, ki so imeli težave po cepljenu?
So na Hrvaškem, tujini?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Ja kaj se sedaj , počasi bo junij, a bo podaljšanje pouka za mesec dni ? Da sončki nebodo prikrajšani.
Predlagam tudi da se v jeseni pouk začne mesec prej .
 
  • Haha
Reactions: McGiver

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.402
4.506
113
Ja kaj se sedaj , počasi bo junij, a bo podaljšanje pouka za mesec dni ? Da sončki nebodo prikrajšani.
Predlagam tudi da se v jeseni pouk začne mesec prej .
Ne vem zakaj tole kar naprej ponavljaš? Si bolj kratke pameti, spomina ali kaj tretjega? Naslovi idejo pristojnim, jaz sem takoj za, bo manj kolebanja z dopusti in varstvi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

jezek

Guru
24. jul 2008
2.515
1.174
113
Ti moraš bit nek hud meneđer....da ne moreš 2 meseca poskrbet za otroke. Slišal sem že marsikaj, ampak da bi pa kdo želel svoje otroke prikrajšat za počitnice.... Svaka čast!
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.402
4.506
113
Ti moraš bit nek hud meneđer....da ne moreš 2 meseca poskrbet za otroke. Slišal sem že marsikaj, ampak da bi pa kdo želel svoje otroke prikrajšat za počitnice.... Svaka čast!
Ja, ker froci noro rabijo 2 meseca in 1 teden počitnic + parkrat po 1 teden čez leto. Prasci v tujini, kjer imajo tega precej manj. Ti pač obesiš starim staršem, jaz ne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Ja vse za sončke in njihove starše. Si predstavljaš kakšne travme bodo imeli čez 5 10 let ker niso morali v šolo in so drajsali na daljavo.
Ali pa jih bo kdo vprašal kje je južna imerika oni pa bodo gledali in se jokali ker tega niso jemali pri pouku. Tako da podaljšat pouk oz. prej začet.
Ker nekak se mi zdi da se bo jeseni ponovilo in seveda bo kup hude krvi že zato ker nebodo morali na morje ker bo mami in oči dobala samo eno dozo AZ.
Če smo v epidemiji smo vsi ne ...
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Ja vse za sončke in njihove starše. Si predstavljaš kakšne travme bodo imeli čez 5 10 let ker niso morali v šolo in so drajsali na daljavo.
Ali pa jih bo kdo vprašal kje je južna imerika oni pa bodo gledali in se jokali ker tega niso jemali pri pouku. Tako da podaljšat pouk oz. prej začet.
Ker nekak se mi zdi da se bo jeseni ponovilo in seveda bo kup hude krvi že zato ker nebodo morali na morje ker bo mami in oči dobala samo eno dozo AZ.
Če smo v epidemiji smo vsi ne ...
Čez 5-10 let mulci ne bodo vedeli, kako je, če greš v šolo.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ja vse za sončke in njihove starše. Si predstavljaš kakšne travme bodo imeli čez 5 10 let ker niso morali v šolo in so drajsali na daljavo.
Ali pa jih bo kdo vprašal kje je južna imerika oni pa bodo gledali in se jokali ker tega niso jemali pri pouku. Tako da podaljšat pouk oz. prej začet.
Ker nekak se mi zdi da se bo jeseni ponovilo in seveda bo kup hude krvi že zato ker nebodo morali na morje ker bo mami in oči dobala samo eno dozo AZ.
Če smo v epidemiji smo vsi ne ...
Kvalitetno izobraževanje v vsej svoji veličini!
 
  • Haha
Reactions: jonny77 in Romzi

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.347
8.710
113
Ja vse za sončke in njihove starše. Si predstavljaš kakšne travme bodo imeli čez 5 10 let ker niso morali v šolo in so drajsali na daljavo.
Ali pa jih bo kdo vprašal kje je južna imerika oni pa bodo gledali in se jokali ker tega niso jemali pri pouku. Tako da podaljšat pouk oz. prej začet.
Ker nekak se mi zdi da se bo jeseni ponovilo in seveda bo kup hude krvi že zato ker nebodo morali na morje ker bo mami in oči dobala samo eno dozo AZ.
Če smo v epidemiji smo vsi ne ...
To ti po svojih sončkih sodiš, al po sebi? Ker moji bodo počas zaključil z ocenami. Tastarejši gre s 1.7.delat, nima on časa za tvoje glupe ideje.