Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

luka51

Guru
16. avg 2007
13.836
5.081
113
Torej ni ukrep kriv, da se ti spravljaš delat delo nepripravljen oziroma brez orodja. Tudi če bi mel tri dni časa ne bi tega rešil s takim pristopom.
Vsaj meni ne pride na pamet it več 100km stran sanirat zlamane dreve brez motorke, lojtre in pa one motorke za obrezovanje na dolgi palci.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Kakorkoli ze, moje sporocilo je bilo, da hrvaskim obmejnim policistom dol visi za tisti dopis od MUPa na enavtiki.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.347
8.710
113
Sej si dol? Nisi? Par ur je vrh glave zadost, da saniraš škodo. Če bi ti pa bor na streho padel, tist je pa druga muska in bi upravičeno jamral.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.783
6.069
113
Ne skrbi, ne bom vas vec obremenjval z izkusnjami z meje, ker se sam opecem.
Jih bom zadrzal zase, pa hodite sami na mejo.

Andy tukaj v tej temi vseeno poročaj kako je na mejah. Nam oziroma vsaj meni ti podatki koristijo.

Ostali pa se ne sekirajte, kako bo saniral vejo. Važno da ni škode naredila v smislu prebite strehe ali kaj podobnega. Požagal in zložil jo bo že enkrat. Drugače ga pa ne provocirajte vsaj tukaj, ko kaj koristnega pove.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.836
5.081
113
Pizzda mu težite. Prav tečni ste, že bolj kot on.
Kaj mu ne bomo težili če nardi znanost iz vejice na tleh.
Napisal bi: sem šel dol, carinik me ni jebal 2 posto to je to. Pazite ostali, ni tak preprosto kot se bere v papirih.

Ne pa da še rukne par slik sončnega zahoda, pol pojamra kaka krivica se mu godi, ker ni mogo škode odpravit v tako kratkem casu (čeprav brez orodja). Pa, da še 6 slik veje, da nam res dokaže ta obseg dela (čeprav se s tem še bol utaplja v bučkanju) Pa pol še nevem kolko postov sem in tja.

Razumes razliko?
Al bluzi 30 postov al pa v enem nakratko napise.
Konec koncev je nedelja, južna se prebavla in prav čakamo tako nakladanje, da lahko sodelujemo :)
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.459
9.154
113
Kaj mu ne bomo težili če nardi znanost iz vejice na tleh.
Napisal bi: sem šel dol, carinik me ni jebal 2 posto to je to. Pazite ostali, ni tak preprosto kot se bere v papirih.

Ne pa da še rukne par slik sončnega zahoda, pol pojamra kaka krivica se mu godi, ker ni mogo škode odpravit v tako kratkem casu (čeprav brez orodja). Pa, da še 6 slik veje, da nam res dokaže ta obseg dela (čeprav se s tem še bol utaplja v bučkanju) Pa pol še nevem kolko postov sem in tja.

Razumes razliko?
Al bluzi 30 postov al pa v enem nakratko napise.
Konec koncev je nedelja, južna se prebavla in prav čakamo tako nakladanje, da lahko sodelujemo :)
Najbolje je to, da je cariniku na meji s sliko utrujal, da gre dol podrto vejo rešit. Torej sliko je imel, vedel je kaj ga čaka, s sabo pa vzame žagico (dobro, da ni vzel pile za nohte). Potem pa si še upa javno jamrat, da je DRŽAVA aka carinik kriv, ker ni imel časa rešit. Tipičen slovenceljn.
Če bi imel jajca, bi rekel, da gre na vikend, ker se mu bodo doma že možgani scvrli, ne pa, da išče 1001 lažnjiv izgovor zakaj mora na vikend it.
Tisto vejo bi lahko zvlekel v morje pa je rešeno.
A si ti fukenj? Da si hrbet poškoduje, potem bi še njegov hrbet imel carinik na vesti.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.783
6.069
113
Vej se ne vleče v morje, če imaš 3 čiste v glavi. To je podobno kot da vlečeš veje na avtocesto.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Mene pa zanima, kako bodo ti zapleti na meji vplivali na epidemiološko sliko?
A se bo okužil pri žaganju veje, al se ne bo?
Al se do 20h ne bo, do zjutraj bi se pa že moral, al zakaj so taki ukrepi smiselni????