Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.712
113
Pa vidim, da je bil spet Krek pred kamero v vsej svoji veličini. On bi uvedel karanteno za skupino od 15 do 35 let. Butelj. Al maš jajca pa uvedeš za vse, al pa nič.

Kok enih kretenizmov je že sproduciru tale NIJZ, človk ne more verjet. Bognedaj, da nas napade kej bolj konkretno smrtonosnega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash in Eden

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Ta je res dobra. Stari kapitalisti in politki ki so nakradli denar gredo lahko do svojih apartmajev, mladi pa v karanteno.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
Nekak ne spremljam podrobno, v cem je bistvo problema oz kaj vas moti pri kacinu oz pri tem da gre tud sam na hrvasko? Na vseh koncih nek pogrom pa nekak iz teh sank/fb debat nekak ne izluscim v cem je sploh problem, al pac tolko da se pac lahko ***** nekaj da ni tecno?
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

sad

Guru
24. avg 2007
20.459
9.154
113
Nekak ne spremljam podrobno, v cem je bistvo problema oz kaj vas moti pri kacinu oz pri tem da gre tud sam na hrvasko? Na vseh koncih nek pogrom pa nekak iz teh sank/fb debat nekak ne izluscim v cem je sploh problem, al pac tolko da se pac lahko ***** nekaj da ni tecno?
To je isto kot da doktor razlaga, da je nezaščiten priložnostni seks nevaren, potem se pa objavi njegova fotka v gangbangu brez kondomov v časopisu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69 in R0KY

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Se pravi je za vas isto ce:

pljuckas bevandico na terasi svojega vikenda cele dneve

in

caganje v zrcah cele noci v natrpanih klubih?

pol je vse jasno, da je srz problema v funkcionalni nepismenosti ne v kacinu :D
ce bi prebral hrvaske clanke, bi vidu da Jelko ne sedi samo na svoji terasi, ampak veselo hodi po gostilnah. Ampak ja, mislm da je zaprtje neumnost. Dejmo narest zaston teste in cau.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.276
2.378
113
še v SLO - ampak komaj
Se pravi je za vas isto ce:

pljuckas bevandico na terasi svojega vikenda cele dneve

in

caganje v zrcah cele noci v natrpanih klubih?

pol je vse jasno, da je srz problema v funkcionalni nepismenosti ne v kacinu :D

Ne, ni isto - a to vseeno ne pomeni, da je iz PR vidika prav, da “vlada” govori eno, dela pa drugo. S tem se, če drugo ne, delajo norca iz svojih državljanov.
In ja, jebi ga, če sprejmeš tako funkcijo, pač moraš požreti, da je privat življenje v kuhcu ozr. ga moraš ustrezno prilagoditi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1 in kalbo

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
Se pravi ne zelis slisat resnice od politika, hm :D
Lepo so nas vzgojili v teh 30 letih.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.712
113
Nekak ne spremljam podrobno, v cem je bistvo problema oz kaj vas moti pri kacinu oz pri tem da gre tud sam na hrvasko? Na vseh koncih nek pogrom pa nekak iz teh sank/fb debat nekak ne izluscim v cem je sploh problem, al pac tolko da se pac lahko ***** nekaj da ni tecno?
Baje maš hud IQ. Vsaj občutek daješ. Pol si pa poglej tiskovko uradnega govorca vlade v polo majčki in mi povej, če se ti zdi to pametna ideja in pol se dat v zobe Hrvaškim rumenim medijem. Pa Kreka poglej in njegove umotvore včeraj. PR jim ne gre, pa da ga hebeš.
Drugače v splošnem smislu s Kacinovim dopustovanjem ni nič narobe.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.712
113
Se pravi je za vas isto ce:

pljuckas bevandico na terasi svojega vikenda cele dneve

in

caganje v zrcah cele noci v natrpanih klubih?

pol je vse jasno, da je srz problema v funkcionalni nepismenosti ne v kacinu :D
Ali drugače po Krekovo... Po 35. letu pljuckaš bevandico, prej se pa dereš v Zrćah. IQ na višku.
 
Nazadnje urejeno:

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
Ali drugače po Krekovo... Po 35. letu pljuckaš bevandico, prej se pa dereš v Zrćah. IQ na višku.

ti pa več kot žaliti ne znaš na forumu. To še edino prihaja od tebe. Ker tvoj pogled na vse v zvezi z korono, žarom, plinskim kuhališčem je edino pravo.
Na koncu pa veliko kar si imel za povedat okoli hrvaške, nisi imel prav. Primer je bil, ko si poročal, da ti je kolega iz paga sporočil, da so zrče prazne, pa se očitno danes tudi iz hrvaške kaže, da prazne pa le niso. Nemci, Avstrijci, Srbi se bijijo Hrvaške, ti pa še vedno po svoje, da je to napihnjeno. Ko je pa bilo pred 3 tedni omenjeno da naj se da karantena na hrvatijo, pa si bil itak ti proti. In vedno imaš le ti prav, drugim se pa posmehuješ in žališ.
Večina v zrčah je mularija, mar ni? tudi ti si reko, da si bil tam pred 20+ leti.Al si ti 70 star danes, pa si bil v zrčah pri 50? Torej 35 je lahko čist spodobna meja, kar se tega tiče.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.712
113
Na ostale osebne provokacije niti ne bom odgovarjal, ker si jih nabutal brez smisla in v normalni debati nimajo kaj počet.

Pred 20 plus leti, ko sem nazadnhe sral v Zrćah sem bil star 18 let. Pred petimi leti, ko sem bil na zgornji Krekovi meji sem imel pa tri otroke od 6 pa do 10 let, tko da sem dopustoval tako kot zdaj z bevandico v kampu in nikakor nisem bil mularija. Krek ni zrel za kamere in če tega ne dojameš, pol ti res ni pomoči. Al ukrepi za vse al pa za nobenga, to kar je nametal Krek je žal oslarija.

Kar se tiče Zrć, ti je blo lepo povedano, da niso edini diskač na Hrvaškem. In res so ble prazne, ko je bil kolega tam.

In ja, glede Hrvaške marsikaj nisem mel prav, celo sem bil prepričan, da morja letos ne bom videl.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.712
113
Ali še konkretnejše. Mlad par, ki smo ju spoznal z enoletnikom, stara 23 in 24 let, lepo v kampu ven iz civilizacije. Zakaj ona dva v karanteno, jest pa ti pa ne?
Al pa recimo, da bi mel zdele planiran dopust, moj starejši mulc je star 15. Njega bi mogu v tem primeru pustit doma, pa mi verjem, da letos še ne bi vidu diskača.

Zdej razumeš, zakaj to po letih ne gre? Tud če je ta ideja bila na mizi to nima kej iskat na Krekovi tiskovki. Na tiskovke sodijo končne odločitve.

So se pa Hrvati zahebal s tem, da niso zaprli diskačev, s tem se pa strinjam. Mi gre pa na jetra, da se omenja sam Zrće.