Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.519
267
113
A veš da sm skwo reku dva dni nazaj, k sm Kacota vidu u polo majčki.... Stara, v petek zvečer bo treba potegnt domu, ker bo v soboto kaos. In očitno bo res tko.

ne bo, je reku da zaenkrat je vse obvadljivo.

ceprav se ljudje prevec veseljacijo, in seveda, naslednjih 14 dni bo odlocilnih. ze od aprila.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajn

guardy

Guru
3. avg 2007
8.392
960
113
Obišči stran
No, primer s paga, sicer 40km iz novalje, proti mostu.

Kampiram, imam parcelo od oka 150 kvadratov, po gostilnah ne hodimo, gužve pretirane ni. Večjo štalo imam kadarkoli grem v SLO v Hofer... Če je kdorkoli od familije fasal zadevo tu, potem je pa res veeeelik problem.

Če bi bil v Ankaranu ali Luciji, bi garant prej fasal... Sploh ko gledam, kake so tam gužve...
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.902
4.959
113
U fak danes 180 pr kockastih. Johan, pa ravno danes sem na tvojem elitnem Lošinju.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.652
1.576
113
Lepo je videt kako znajo mednarodno kooperirat vse države v tej igri. Počitnice se bližajo koncu, skladno s tem se številke kar naenkrat alarmantno dvigujejo, septembra bo spet vse zaprto zaradi te gripe. Raji pa se bo odpeljalo. Na tv pa bodo te ljudi označili za desničarje in teoretike zarot. Če ste opazili, za teoretika zarot se označi vsakega, ki si za sekundo drzne podvomit v uradno doktrino.

Jelko pa je izgleda da že nazaj z ženo iz morja
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
A veš da sm skwo reku dva dni nazaj, k sm Kacota vidu u polo majčki.... Stara, v petek zvečer bo treba potegnt domu, ker bo v soboto kaos. In očitno bo res tko.
ma meni je jasno da vsaj do 16.8 ne bodo zapirali ali pa karanten dajali ker se bo folku spimpalo. bodo mel 100k folka na prešercu pa pred parlamentom
za naprej pa je ful neprevidljivo, zna se hitr zaplest ker hrčki kr fajne cifre vn mečejo
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Lepo je videt kako znajo mednarodno kooperirat vse države v tej igri. Počitnice se bližajo koncu, skladno s tem se številke kar naenkrat alarmantno dvigujejo, septembra bo spet vse zaprto zaradi te gripe. Raji pa se bo odpeljalo. Na tv pa bodo te ljudi označili za desničarje in teoretike zarot. Če ste opazili, za teoretika zarot se označi vsakega, ki si za sekundo drzne podvomit v uradno doktrino.

Jelko pa je izgleda da že nazaj z ženo iz morja
meni še vedno ni jasen end game tukaj, lahko razložiš kaj več
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.497
8.862
113
ma meni je jasno da vsaj do 16.8 ne bodo zapirali ali pa karanten dajali ker se bo folku spimpalo. bodo mel 100k folka na prešercu pa pred parlamentom
za naprej pa je ful neprevidljivo, zna se hitr zaplest ker hrčki kr fajne cifre vn mečejo
Ma jest itak zaključim po planu v soboto. Razlika bo sam, da grem že v petek zvečer.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

Steve

Guru
13. avg 2007
9.652
1.576
113
Meni tudi ni jasen end game. Teorij je kar nekaj. Bomo videli. Da pa je vse skupaj fake, pa še samo redkim ni jasno
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

matej_

Guru
25. okt 2007
2.029
569
113
dej ce ze morejo naj zaprejo sele 25tega. glih jutr grem dol na morje, na otok, dalec stran od fest in diskacev. nekoc je bil diskac na otoku ene 30let nazaj.
najvecja guzva je zjutraj v trgovini pri kruhu ko nas 5 stoji v vrsti, da bi placali.

upam da ne bojo (se) zapirali.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Ne vem tud jest ne. Je pa mal čudn, da so napovedoval zapiranje meje s 16.8. Pol Kaco zakurjen z dopusta, pol pa gasa, alarmantne številke ven metat.
V najboljšem primeru 15.9.
Se morajo pač vsi Nemci, Avstrijci, Čehi, nekaj Mađarov, spraviti domov.

Hrvati nas očitno zaradi nečesa zelo močno držijo za jajca....
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.268
3.687
113
davorinm.wordpress.com
1597326510968.png


Če pogledamo realno in objektivno, je situacija v HR precej slaba. Če bi testirali bolj vestno, bi bili že zdavnaj na rdečem seznamu. 15% vzorcev je pozitivnih danes??!