Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.194
3.351
113
Aja, zate je smešno, ko primerjaš gripo z korono?
Daj raje primerjaj z HIV, tudi za tem umirajo, ti pa itak šteješ vse.
korona in gripa spadada v isto skupino virusov, HIV pa tudi slučajno ne. Jabolk in lubenic se ne primerja.

Fixed by: Corona VirusSs
 
Nazadnje uredil moderator:

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
po tvojem veleumu je bila omejitev gibanja na občine popolnoma brezveze, brezveze zaprte trgovine, minus države in sveta da glava boli, vse to brezveze,
ker gripa in korona je popolnoma enako, ker sta virusa iz iste skupine. včeraj jih je na balkanu umrlo koliko? zaradi gripe pa?
majmune....

Fixed by: Corona VirusSs
 
Nazadnje uredil moderator:
  • Haha
Reactions: doctorz in jonny77

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
po tvojem veleumu je bila omejitev gibanja na občine popolnoma brezveze, brezveze zaprte trgovine, minus države in sveta da glava boli, vse to brezveze,
ker gripa in korona je popolnoma enako, ker sta virusa iz iste skupine. včeraj jih je na balkanu umrlo koliko? zaradi gripe pa?
majmune....

sej ne mormo vedit, k vse pripisejo koroni.

Fixed by: Corona VirusSs
 
Nazadnje uredil moderator:

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
bom se umiril, ko bodo nehali govorit koliko jih umre zaradi gripe,ker to nima veze z covidom.
 
  • Haha
Reactions: jonny77

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
če bi korona bila enaka gripi, se ne bi zdaj rabli bat, da bodo zaprli hrvaško mejo, ker gripa poleti ne razhaja na veliko
 
  • Haha
Reactions: jonny77

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
Če čebula ne bi imela če....

Pa dejva definirat, covid 19, ker corono v povprečju preboliš vsa enkrat letno, se razlikuje od gripe v tolk različnih stvareh, da je veselje. V prvi vrsti se pa razlikuje v paniki, ki jo svet zganja. In ta sev korone, gripe al kaj že češ ima rad pljuča in veliki večini ne povzroči niti poštenega prehlada.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.194
3.351
113
po tvojem veleumu je bila omejitev gibanja na občine popolnoma brezveze, brezveze zaprte trgovine, minus države in sveta da glava boli, vse to brezveze,
ker gripa in korona je popolnoma enako, ker sta virusa iz iste skupine. včeraj jih je na balkanu umrlo koliko? zaradi gripe pa?
majmune....
Na gripo ne testirajo več, niti na kaj drugega. Danes, če imaš vročino sploh ne moreš do dohtarja, če te prej na korono ne testirajo, pa ni važno, ali si že čisto na koncu. Če imaš poleg druge bolezni še slučajno korono, te sploh ne bodo zdravili za primarno bolezen, dokler imaš korono.

Fixed by: Corona VirusSs
 
Nazadnje uredil moderator:

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.796
6.072
113
Danes sem na mejnem prehodu Rogatec čakal 50 minut, čeprav ne spletu o tem prehodu sploh ni pisalo zastojev. Policajka ni nič komplicirala, ko sem pokazal zemljiškoknjižni spisek. Še rekla je, "o vi ste se pa pripravili". In sma končala v manj kot minuti. Ne vem kaj so čarali ostali pred mano, ker ni bilo veliko vozil.
Kar se pa HR turizma tiče, pa po videni gostoti prometa proti morju, se nimajo kaj bat za sezono. Se jim kar pridno polni država. Še dobro da je JJ lansiral bone, ker našo kokoško sicer nebi povohal nihče.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Čez Rogatec je jaz vedno v preteklosti čakal ziher eno uro, pa nikoli ni bilo več kot 10 vozil pred mano. Tak da se mi zdi, da tu vedno gre zelo počasi, ali pa se pri komu kaj zakomplicira. :gorjaca: