Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.574
490
83
Nič ne dežuje, povsem suho, toplo 19 stopinj. Ravno zunaj vodo odpiram da se zalije
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.334
759
113
Zakaj pa tako počasi?
Kaj konkretno gledajo?

Pa še vprašanje: a dokumente, ki mu jih dam lahko potem kje razkužim ali jih dobim direkt v roke, vključno z x bakterijami in morebitnim virusom?

Kakor jaz vidim, so tri opcije: vzames dokumente z rokavico in jih razkusis s svojim razkuzilom... vzames dokumente, se zahvalis in speljes... ali pa pustis dokumente in sebe doma...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Kakor jaz vidim, so tri opcije: vzames dokumente z rokavico in jih razkusis s svojim razkuzilom... vzames dokumente, se zahvalis in speljes... ali pa pustis dokumente in sebe doma...
Ali pa vzameš dokumente in razkužiš dokumente in roko z razkužilom. Mi gre pa to orenk na k...
Ravno policisti so tisto široko grlo, ki prijemajo dokumente od x ljudi z rokavicami, potem ti pa da te iste dokumente nazaj, potencialno okužene z vsem živim.
Bi lahko naredili protokol še za to, da mu dokumente pokažeš na 20cm, ne pa, da jih on šlata.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Ali pa vzameš dokumente in razkužiš dokumente in roko z razkužilom. Mi gre pa to orenk na k...
Ravno policisti so tisto široko grlo, ki prijemajo dokumente od x ljudi z rokavicami, potem ti pa da te iste dokumente nazaj, potencialno okužene z vsem živim.
Bi lahko naredili protokol še za to, da mu dokumente pokažeš na 20cm, ne pa, da jih on šlata.

ce se ne pocutis varno pac ne gres. kaj je zdej problem? a naj drzava cel protokol spreminja zarad strahu nekaj Sad-ov?

a ko denar v trgovini zamenjas ga tud razkuzis? ves koliko ljudi je sele denar slatalo?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Za brezstično kartico si že slišal?

Pa ne gre za strah sadov, ampak za zmanjševanje možnosti prenašanja virusa. In na meji so taka točka.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Za brezstično kartico si že slišal?

Pa ne gre za strah sadov, ampak za zmanjševanje možnosti prenašanja virusa. In na meji so taka točka.

seveda sem, sam povsod pac ne gre.

ce bi hoteli zmanjsati moznost prenosa virusa bi bile vrste se daljse, razkuzila bi tekla v potokih, roke bi vse pekle... . kar pa ni cilj.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
V bistvu je še vedno tako kot včeraj - lahko greš kot turist, če imaš rezervacijo, da pa bi šel "malo pohajat" pa no go.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.193
3.356
113
McGiver kdaj planiraš pot na sever in katera država ti je končna destinacija? Upam, da se v slabih dveh mesecih stanje vrne na normalo, da bom videl Norveško.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Islandija 23.6. imamo trajekt. Glih, za glih se bo izšlo; 15.6. odprtje mej, 19.6. odpotujemo. ;)

Malo sem bil živčen, ko je Islandija pred 3 tedni uvedla obvezno karanteno - prej niso imeli nič; sedaj pa so objavili, da 15.6. definitivno menjujejo režim: ali karantena, ali test, ali drugo dokazilo da nisi bolan + obvezna aplikacija.
 
  • Všeč mi je
Reactions: nemenabijat