Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.483
8.831
113
Okol hrvaške in karantene. Vsi Slo mediji so vrteli hrvaške plaže....tresla se je gora, rodila se je miš......
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Mogoce pa hrvati delajo na prekuzevanju, ker dokler folk ne umira oz ne presegajo zdravstvenih kapacitet, zakaj pa ne?

Mislim, da vec ali manj vse drzave to zdaj pocno.
Misliti pomeni nič vedeti.
Glede da od turizma živijo in da imajo volitve ,a je treba še posebi razlagat.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.890
4.944
113
Ok, zdaj je jasno. Če hrvati niso na rdečem seznamu ni karantene. Zdaj se mi samo poraja vprašanje, če so oranžni, a moram teste o okuženosti delat ali ne? Ipak je to 4x 100 eur, pa mi ne diši.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.034
4.047
113
No, no. Za enkrat kaže, da virus v Slovenijo prinašajo zdravniki, tako kot je to bilo v prvem valu, ne pa počitnikarji s Hrvaške. In tudi tale poroka, od koder so prišli ti zdravniki, je bila v Črni gori in ne na Hrvaškem.

Umirite se s počitnikarji na hrvaškem. Mi smo v svojih naseljih in skoraj nimamo kontakta z domačini, tistega malo, kolikor greš po špecerijo, pa nosimo maske.
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco in p4pe

sousis

Guru
16. nov 2019
1.494
989
113
Kdo je že v eni temi komentiral youtuberje, ki si med sabo komentirajo in delajo neke drame... Kaj rabiš youtube, če imaš balkanske vlade in novinarje, non stop drama! Samo še kokice vzamem, zabava zagotovljena!
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.480
251
113
Jelko pravi da hrvati ne bodo odprli Zrče, hrvati pa nič ne vejo o tem :)


mater mu grejo v nos tele zrće.

zihr ma vikend kje blizu, pa mu gre na živce muska. al je pa hčerka bila tam na žuru in prišla objokana domov, ker je dala nedolžnost Fabriziu, ki jo naslednji dan ni povohal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Dr_S

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
No, no. Za enkrat kaže, da virus v Slovenijo prinašajo zdravniki, tako kot je to bilo v prvem valu, ne pa počitnikarji s Hrvaške. In tudi tale poroka, od koder so prišli ti zdravniki, je bila v Črni gori in ne na Hrvaškem.

Umirite se s počitnikarji na hrvaškem. Mi smo v svojih naseljih in skoraj nimamo kontakta z domačini, tistega malo, kolikor greš po špecerijo, pa nosimo maske.
Z dopusta na Hrvaškem sem prišel točno pred enim tednom. Danes zjutraj sem trikrat kihnil. Ali moram v samoizolacijo? :)
 
  • Haha
Reactions: p4pe