Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.941
3.234
113
Pag (te dni):

f_8113417_1024.jpg



Baška (sobota, 27.6.)

EbqLFSqXsAAYQdN.jpg
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Pa kdo še res verjame da je ta COVID tako nevaren in pameten? Kaj je vmes odšel na dopust, sedaj se vrača, nobemu pa ni nič.... Nekaj jih je umrlo, vendar jih vsako leto "nekaj" umre, tako da res nevem katere ovce še verjamejo da je ta virus vreden takega zapiranja ljudi.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.703
2.345
113
Pomurje

Steve

Guru
13. avg 2007
9.652
1.576
113
Hrvati si sami kopljejo jamo in to pospešeno. Razumem jih, da jim voda v grlo teče, ker skušajo preživet. Saj živijo samo od tega. Ampak po fiasku v zadru, da gredo diskoteke odpirat, pa je samomor
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.961
811
113
Danes po poti domov videl Nemce, Čehe itd.. Te bodo v transportnem koridoru spuščali čez Slovenijo? Brez ustavljanja?

sej to sm jest ene x strani nazaj spraseval - kako tujca spravis "obrezje - karavanke" brez da gre scat, tankat, nekaj pojest.. vmes se kaksno stvar potacat.. v prvi rundi sem videl, da so bila "navadna" postajalisca zaprta.. a crpalke so delale 24/7.. zadnji lidl/hofr/mcdonalds pred mejo je "vse živo".. maske obvezne - jebe pa nben ne 5%.. varnostnikov pred vrati ni.. slovenskim turistom pa od danes odsvetujejo hrvaško.. bravo - full dobr resen sistem.. domačega drkaj in drži.. tujim pa mahaj z zastavco?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.861
113
Sej zato pa pravim, da se je dret...zaprite mejo....najlažje in seveda je najlažje tistim, ki smo ta hip doma. To se ta hip derejo vsi, ki itak vsako leto gobcajo, kok je Hrvatija brez veze. 24 kur itak to piše, ker se ta hip to klika ko noro. Beovički je iz strokovnega vidika to itak logično, ona bi nas v idealnem epidemiološkem svetu itak še zmer mela zaprte v občine. Na vladi pa verjamem, da je zdele fejst zanimivo, ker to dejansko narest je pa neki druzga med tem, ko je 350 000 Evropejcev na Hrvaškem in mora domov čez Slo. Da zdele rečejo, od jutri obvezna karantena, bo čez tri ure kolaps na meji... Kdo bo plačal že plačane počitnice, med tem, ko so še nekaj dni nazaj zatrjevali, da dopusta v Hrvatiji ne odsvetujejo in tako naprej. Dret se zaprite meje je najlažje. Se zdele Janez mal zarečenga kruha nažira. Ko vsi mejo zaprejo, jo je najlažje še teb zapret in se po prsih tolčt. Tole zdele, tega mu pa ne zavidam.

Kdo bo pa nadzoroval Švaba al pa Čeha, da ne bo prikole zarinu v Šobec? Švaba se navadno drži pravil, kaj pa Čehi, pa Italiani?
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.961
811
113
24 kur itak to piše, ker se ta hip to klika ko noro.

itak.. sam s tem senzacionalističnim pisanjem so pa tko ... preterali.. par dni nazaj tole .. o slovenskem turizmu pa ponudnikih apartmajev pa nbene besede.. aja sej res - našo sezono bomo rešili z boni.. sam zment se mormo kdo pa kje jih lohk vnovčimo.. najboljs pri vseh.. tud pri še neodprtih ponudnikih - ti so res utrpeli poslovno škodo..
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
s hrvati bo treba konkretno bolj oštro™, tole ni nč od nč.
hrvati tudi konkretno premalo testirajo.
so pa težke te odločitve.
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.497
991
113
Hrvati se bodo zafrknili zaradi svojih volitev, ker so glavni volivci HDZ v BiH...

Kar se Švabov tiče, videno zadnje dva dni na vikend dopustu v SLO (pa ne na obali), veliko jih je pri nas in se ne držijo nobenih pravil, vsi na komot.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.652
1.576
113
Ja ker domorodni janezi pa se jih držimo na polno :) vsi že imamo pun quratz tega vsega in vsakemu je že počasi jasno da je to vse skupaj prenapihnjen nateg
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Če se da, bi rad zvedel, kateri post vam je stopil na žulj? Ne želim delat težave moderatorju.

Opomba 2020-06-29 155554.jpg
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.260
1.918
113
Sej veš, kaj mislim ;) Take padalske, kot je Zrče, peljejo tam, na kateri poti so zdaj.

Sej ni problem v odprtju mej. Problem je v tem, da se ne upošteva ukrepov za preprečevanje širjenja oz. ali jih sploh še imajo. Je potem kaj čudnega?

Osebno mi dol visi za njihovo neupoštevanje ukrepov, mi pa ni vseeno, da se bo uvedlo karanteno, če boš šel na Hrvaško.
Meni je pa vseeno, lahko danes zaprejo mejo
 
  • Všeč mi je
Reactions: Eden