Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.592
498
83
Ja kam smo res prišli, da si želiš biti okužen. Če ne bom šel naredit test za protitelesa, mogoče sem pa že bil okužen
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.507
9.233
113
Če ti bo uspelo mi javi, da pridem k tebi. Mi, ki smo se do sedaj držali ukrepov in se z malo sreče izognili virusa, smo kar naenkrat postali drugorazredni državljani, brez vseh ugodnosti. Kakor dela naša vlada bomo cepljeni nekje leta 2025, do takrat pa lahko samo čakamo doma, ali pa za vsako malenkost stojimo v vrsti za testiranje.
true, kot zgleda smo še edini v širši okolici res se nekak čuvali in nerazgrajali okol, zdaj pa imamo tole. Zadnji drek na vasi in v državi.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.507
9.233
113
Ja kam smo res prišli, da si želiš biti okužen. Če ne bom šel naredit test za protitelesa, mogoče sem pa že bil okužen
jaz sem sicer ženki predlagal načrtno okuženje že lani, ko je bil lubi cajt doma preležat, sam nismo imeli konsenza...pa tako napredno sem razmišljal...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.637
232
113
sem hotu tud jest ze zadnjic predlagat, da bi zdele lahko imeli mnozicno prekuzevanje. sli bi ene toplice, spili skodelico caja in pocivali teh 10-14 dni.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.507
9.233
113
je še ena možnost, pokličeš osebnega zdravnika, rečeš vročina izguba okusa, da te kuha ze 2 dni...pa je to to, naj naradi zaznamek da imaš covid... iz bajte ne boš hodil, ker se ti moti. Rešeno.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.919
3.032
113
Če ti bo uspelo mi javi, da pridem k tebi. Mi, ki smo se do sedaj držali ukrepov in se z malo sreče izognili virusa, smo kar naenkrat postali drugorazredni državljani, brez vseh ugodnosti. Kakor dela naša vlada bomo cepljeni nekje leta 2025, do takrat pa lahko samo čakamo doma, ali pa za vsako malenkost stojimo v vrsti za testiranje.

Lahko greš pa tudi kam drugam v EU če misliš da boš cepljen prej.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Če ti bo uspelo mi javi, da pridem k tebi. Mi, ki smo se do sedaj držali ukrepov in se z malo sreče izognili virusa, smo kar naenkrat postali drugorazredni državljani, brez vseh ugodnosti. Kakor dela naša vlada bomo cepljeni nekje leta 2025, do takrat pa lahko samo čakamo doma, ali pa za vsako malenkost stojimo v vrsti za testiranje.
V Srbiji menda brezplačno cepijo vse, ki se pojavijo na cepilnem mestu, ne glede na bivališče ali državljanstvo. Torej tank bencina v vsako smer, pa si rešen. :cheer:
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
sem hotu tud jest ze zadnjic predlagat, da bi zdele lahko imeli mnozicno prekuzevanje. sli bi ene toplice, spili skodelico caja in pocivali teh 10-14 dni.
Lahko vam, k še niste bili okuženi, pa boste lahko pozitivni in imeli potrdilo.

Jaz sem imel tako mile simptome, da nisem nič kontaktiral zdravnice, tako da nimam nobenega potrdila. Protiteles sem imel pa tako malo, da je še vedno pisalo, da sem negativen.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.507
9.233
113
nic, brez maske bos moral it iskat okužbo.
Lahk bi imeli v lekarni ampule z virusom, da bi se lahko lepo kontrolirano okužil z želenim sevom.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.317
-8.445
113
Ampak jaz sem tole že čez dal. Sem lahko še 1x pozitiven?
Toliko YT filmčkov, pa še ne veš:sprasujemse:

Ja, lahko si komot pozitiven, samo dovolj veliko dozo virusa moraš dobti.

Vsak kontakt z virusom da brco v rit imunskemu sistemu(pa če zboliš ali ne), da spet napaca nekaj protiteles.