Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.613
14.308
113
Ma za oglje podkurt in gredelo je tud bor dober.

Ja za zalaufat sceno je pa seveda povsem OK, da bi pa prav pekel na njemu pa dvomim. Enkrat pred časom sem se na lastnem primeru to naučil z lesom od ciprese in tako proizvedel najbolj ogabne čevape ever :D
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Kako smo navajeni, če vsi pišejo, da jih kršimo? Aja, jih kršimo samo zato, ker so slaba. In kdo bo odločal, kaj je dobro in kaj slabo pravilo? Lujze z dokončano osnovno šolo, ki ve več kot epidemiolog na temo covid 19?

Vsi pisejo? kdo je to vsi? Kacin je rekel, beovicka in hojs ponavljata in sedaj je to kar fakt postal al kaj?

pa bosanci pa hrvati so bolj disciplinirani kot mi? daj sad zberi se počasi...
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.773
-213
113
Vsi pisejo? kdo je to vsi? Kacin je rekel, beovicka in hojs ponavljata in sedaj je to kar fakt postal al kaj?

pa bosanci pa hrvati so bolj disciplinirani kot mi? daj sad zberi se počasi...
Pa kakšni packi so sedaj postali Goričani.
Vseskozi so se lepo držali ukrepov, potem pa kar naenkrat nehali umivat, nosit maske...število okuženih pa u luft.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pbutec in McGiver

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Hrvaška je za prosti pretok turistov in covid-a.
Bo zopet samo Slovenija sprejemal covid bolnike iz Hrvaške?
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.914
4.972
113
Potem je red da sprejmemo zakon da se v državo ne more nihče vračat če ni cepljen.
Oziroma upam da EU sprejme splošni akt, da prehajanje mej brez cepilnenknjižice ni mogoče. Ker koliko poznam naše južne sosede, bi v državo spustili tudi ebolo, samo da kaka kuna kapne.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Potem je red da sprejmemo zakon da se v državo ne more nihče vračat če ni cepljen.
Oziroma upam da EU sprejme splošni akt, da prehajanje mej brez cepilnenknjižice ni mogoče. Ker koliko poznam naše južne sosede, bi v državo spustili tudi ebolo, samo da kaka kuna kapne.
Prepovedat turizem na svetovnem nivoju, pa je to to!
 
  • Haha
  • Ljubezen
Reactions: AndY1 in McGiver

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Do tri tedne po prebolelosti.

Krvni test na antitelesa pa lahko kasneje, ampak ne tisti za 25€. ;)