Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.574
490
83
Ok dejmo mal temo zamenjat :rolleyes::)

Mal spremljam hrvaške novice in ima istra zelo malo okuženih, recimo danes samo enega.
Naši še kaj spremljajo stanje drugje ali imajo kar po defaultu vse na rdečem?
Če bi dali istro na oranžno bi 3/4 problemov odpadlo.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
No, mene je vceraj na Jelsanah gladko zavrnil kljub temu dopisu MUP-a z enavtika strani.
Rekel mi je, da ima on svoja navodila, mi mahal s sopom papirja in rekel, da notri o tem nic ne pise.
Omogocil mi je, da grem dol do danes do 20ih, v katerih ne morem sanirati odlomljene ogromne veje od bora kljub temu, da sem hrvaskemu policistu kazal sliko veje, ki nam jo je poslal sosed.
Sem pa lahko pogledal, ce je vse ostalo ok.
Naslednjic probam priti na mejo z negativnim hitrim testom, pa da vidim.

Porocam pa se, kako bo na nasi meji nazaj glede karantene in hitega testa.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
20210116_164416.jpg
20210116_164441.jpg
20210116_164453.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd in Fly

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.738
2.618
113
No, mene je vceraj na Jelsanah gladko zavrnil kljub temu dopisu MUP-a z enavtika strani.
Rekel mi je, da ima on svoja navodila, mi mahal s sopom papirja in rekel, da notri o tem nic ne pise.
Omogocil mi je, da grem dol do danes do 20ih, v katerih ne morem sanirati odlomljene ogromne veje od bora kljub temu, da sem hrvaskemu policistu kazal sliko veje, ki nam jo je poslal sosed.
Sem pa lahko pogledal, ce je vse ostalo ok.
Naslednjic probam priti na mejo z negativnim hitrim testom, pa da vidim.

Porocam pa se, kako bo na nasi meji nazaj glede karantene in hitega testa.
Uf to pa mora bit veja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero in sad

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
No, mene je vceraj na Jelsanah gladko zavrnil kljub temu dopisu MUP-a z enavtika strani.
Rekel mi je, da ima on svoja navodila, mi mahal s sopom papirja in rekel, da notri o tem nic ne pise.
Omogocil mi je, da grem dol do danes do 20ih, v katerih ne morem sanirati odlomljene ogromne veje od bora kljub temu, da sem hrvaskemu policistu kazal sliko veje, ki nam jo je poslal sosed.
Sem pa lahko pogledal, ce je vse ostalo ok.
Naslednjic probam priti na mejo z negativnim hitrim testom, pa da vidim.

Porocam pa se, kako bo na nasi meji nazaj glede karantene in hitega testa.
Če te prav razumem v ENEM dnevu ne moreš sanirat odlomljene veje, čas za fotkanje pa imaš?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
No, mene je vceraj na Jelsanah gladko zavrnil kljub temu dopisu MUP-a z enavtika strani.
Rekel mi je, da ima on svoja navodila, mi mahal s sopom papirja in rekel, da notri o tem nic ne pise.
Omogocil mi je, da grem dol do danes do 20ih, v katerih ne morem sanirati odlomljene ogromne veje od bora kljub temu, da sem hrvaskemu policistu kazal sliko veje, ki nam jo je poslal sosed.
Sem pa lahko pogledal, ce je vse ostalo ok.
Naslednjic probam priti na mejo z negativnim hitrim testom, pa da vidim.

Porocam pa se, kako bo na nasi meji nazaj glede karantene in hitega testa.
S čim pa misliš pospravit vejo od bora? Z otroško žagico? Ni je borove veje, ki ne bi bla v kosih in zložena v kraj v dveh urah z odmorom za pivo in kofe vred.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero in msenjur

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
In tega ne morš v enem dnevu sanirat toliko, da ne bo nadaljne škode? Dej no, nehi nakladat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

luka51

Guru
16. avg 2007
13.839
5.083
113
ok veja se je zlomla? Kje točno je tu problem?
100 let staro japko, ki se je podrla sem v enem dopoldnevu razkosaj, posortiral. Nekaj zvozil na kup za skurit drugo pa pod kozolec za razcepit.
Tole maš v eni urci z električno igračka motorko rešeno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero in sad

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
ja sam jo bos tezko saniral. drugoc se enga kolega motorko in lojtro pa bo v 2h urah zrezana na 30cm za poletni zar.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
ok veja se je zlomla? Kje točno je tu problem?
100 let staro japko, ki se je podrla sem v enem dopoldnevu razkosaj, posortiral. Nekaj zvozil na kup za skurit drugo pa pod kozolec za razcepit.
Tole maš v eni urci z električno igračka motorko rešeno.
Nimam motorke. Imam samo ta veliko rocno zago.