civilna tožba proti Telekomu?

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik Drago pravi:
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
telefon je še vedno pogoj, če hočeš imeti pri telekomu optiko(internet)

Ne drži!

takšne sem jst dobil informacije preko nekih vez.
imam telefon na t2 in so rekel, da če hočem njihovo otpiko, da morem imeti njihov telefon.
tut men ni logično zakaj, sej sta za to 2različna/ločena kabla.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
zato, ker me je primarno zanimalo nekaj kar ne piše na netu in ne povejo na HD-ju
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
pred 2mesci sem spraševal kdaj bo mogoč priklop na optiko glede na to, da že imamo 2mesca v stanovanju inštalacijo.
no in preko vez mi niso znal povedat in sedaj po 2mescih smo še vedno brez možnosti priklopa. so mi pa hkrati kar sami od sebe povedal, da morem imeti še telefon pri njih če hočem imeti net. Če teb rata na 080 ali na netu dobit take info (kdaj bo mogoč priklop) pol svaka ti čast. ti dam 200altov! Res pa nisem šel sam preverjat al je res potreben telefon, ker itak še nimam možnosti priklopa.
 

BureKm

Fizikalc
27. avg 2007
1.219
0
36
www.pokerklub.si]www.pokerklub.si
Za info na netu imaš zgoraj link. Za informacije pokliči in povej kaj pravijo.

Govora je seveda bilo o tem, da imaš internet na optiki brez telefona. Zakaj si preskočil na informacije o priklopih pa ne vem.

Meni so po bloku napeljali optiku cca. 4 mesece nazaj. Priklop še vedno ni mogoč in ne vem kdaj bo.
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.203
2
38
40
Trzic
luka.rener.info
Citat:
Uporabnik BureKm pravi:
Kaj pa kabelski operaterji? Zakaj pravijo, da tehnično ni izvedljivo kabelski internet brez kabelske televizije?
Saj naceloma res ni... Povej mi, kako lahko "odsekas" frekvence tv signalov, brez dodatnih posegov v instalacijo. Poleg tega, ce bi ze obstajalo kaj takega, bi ljudje, pet minut po odhodu tehnika iz stanovanja, ze odstranili to kretnico in veselo gledali tv brez narocnine
ne-ne-1.gif
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
Citat:
Uporabnik Drago pravi:
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
telefon je še vedno pogoj, če hočeš imeti pri telekomu optiko(internet)

Ne drži!

takšne sem jst dobil informacije preko nekih vez.
imam telefon na t2 in so rekel, da če hočem njihovo otpiko, da morem imeti njihov telefon.
tut men ni logično zakaj, sej sta za to 2različna/ločena kabla.

Zakaj trdim, da ne drži? Ker imam že pet mesecev telekomino optiko brez telefona.
 

BureKm

Fizikalc
27. avg 2007
1.219
0
36
www.pokerklub.si]www.pokerklub.si
Citat:
Uporabnik DJ_Beat pravi:
Citat:
Uporabnik BureKm pravi:
Kaj pa kabelski operaterji? Zakaj pravijo, da tehnično ni izvedljivo kabelski internet brez kabelske televizije?
Saj naceloma res ni... Povej mi, kako lahko "odsekas" frekvence tv signalov, brez dodatnih posegov v instalacijo. Poleg tega, ce bi ze obstajalo kaj takega, bi ljudje, pet minut po odhodu tehnika iz stanovanja, ze odstranili to kretnico in veselo gledali tv brez narocnine
ne-ne-1.gif
In zakaj je dodatni poseg v notranjo inštalacijo omejitev? Zadeva je vsekakor tehnično izvedljiva in (samo) notranja inštalacija verjetno tudi ni (edina) rešitev. Seveda - najbolj enostavna rešitev je filter, ki ga posredno omenja Matko. Ni pa nujno najboljša.

@drago: ne razumeš - človek ima posebne veze
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.561
690
113
Citat:
Uporabnik BureKm pravi:
Seveda - najbolj enostavna rešitev je filter, ki ga posredno omenja Matko. Ni pa nujno najboljša.
V danih pogojih (premajhna razdelilna omarica brez električne napetosti), verjetno je.

Variant je seveda več, ampak kadar ni volje...
 

testni_voznik

Pripravnik
21. jul 2007
880
0
16
Meni so 2 leti nazaj razlagali, da je 1Mb maksimum in, da lahko o čem več le sanjam tudi, če se centrala nadgradi ker imam preslab signal...
Ko je prišel Telekomov delavec priključit ADSL meni je sosedu priključil tudi ADSL in TV??!! in beseda je nanesla, da bi moralo brez težav delat tudi pri meni...
Danes imam Internet TV+2Mb pa še je 3Mb najmanj prostora.
Ko je prišel ta isti fant priklopit nov modem mi me je spomnil, da bi že pred 2 leti lahko imel TV...
Komu sedaj vrjet če so mi še 13.2 zatrjevali da to ni možno...
bonk.gif